Skinny Butcher debiutuje Crazy Crispy Chick’n Line w sklepach HEB w całym Teksasie

Roślinna marka drobiu Chudy Rzeźnik ogłasza, że ​​najlepiej sprzedające się alternatywy dla kurczaków są już dostępne na HEB supermarkety w Teksasie. Ostatnie wdrożenie kontynuuje silny wzrost sprzedaży detalicznej marki, która została wprowadzona na rynek w USA Walmart sklepy w całym kraju w maju ubiegłego roku.

„Cieszymy się, że jesteśmy teraz dostępni w HEB, ponieważ nadal stajemy się łatwiej dostępni w całym kraju”

Kupujący HEB mogą teraz znaleźć delikatne, samorodki i piersi Skinny Butcher w zamarzniętym przejściu swoich lokalnych sklepów. Sklep spożywczy oferuje również 1 USD zniżki na produkty Skinny Butcher od 12-16 listopada, a następnie ponownie od 4-17 stycznia.

Wykonany z białka grochu, włókien roślinnych i zastrzeżonej mieszanki przypraw, kurczak na bazie roślinnej Skinny Butcher ma wyjątkowo chrupiącą podwójną panierkę i delikatne wnętrze. Linia produktów niezawierających oleju sojowego i palmowego obejmuje Crazy Crispy Chick’n Breasts, Tenders, Nuggets i Patties.

Chuda kanapka rzeźnicza
© Chudy Rzeźnik

Popularne bryłki

Wiosną ubiegłego roku Skinny Butcher nawiązał współpracę z hitem Netflix „Stranger Things”, aby zadebiutować pod wspólną marką bryłki w amerykańskich sklepach Walmart w całym kraju – podobno produkt odniósł natychmiastowy sukces twarzowy Najlepiej sprzedający się produkt roślinny Walmart i trzeci najpopularniejszy substytut mrożonego drobiu w kraju.

Wkrótce potem Skinny Butcher przyspieszył swój wzrost o rozszerzanie do tysięcy punktów sprzedaży detalicznej, w tym do regionalnych sklepów Safeway, Costco, Gordon Food Service i Gelson’s.

Chude Butcher Stranger Things Nuggets
© Chudy Rzeźnik

Ciągłe zapotrzebowanie

Niecały rok po premierze marka twierdzi, że nadal odnotowuje silny dwucyfrowy wzrost.

„Cieszymy się, że jesteśmy teraz dostępni w HEB, ponieważ nadal stajemy się łatwiej dostępni w całym kraju”, mówi dyrektor generalny Skinny Butcher, Dave Zilko. „Konsumenci zasługują na łatwy dostęp do swoich ulubionych potraw, a jak widzieliśmy w związku z niesłabnącą popularnością i zapotrzebowaniem na produkty Skinny Butcher, wiedzieliśmy, że musimy znaleźć drogę do HEB”. Kontynuuje: „Przeczytaliśmy e-maile i wiadomości w mediach społecznościowych i odpowiadamy na wezwanie do przyjazdu do Teksasu!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *