Spero wprowadza sery na bazie słonecznika w sklepach Kroger i Fresh Market

Marka na bazie roślin Mam nadzieję, że ogłasza, że ​​wprowadza na rynek kilka swoich produktów serowych w Haki sklepy w całych Stanach Zjednoczonych, a także regionalne Bazarek lokalizacje.

„Robimy coś radykalnego, czego nikt jeszcze nie próbował”

Od listopada Spero zadebiutuje ze swoim serem słonecznikowym na kilku rynkach należących do Kroger, w tym Ralph’s Grocery, King Soopers, QFC i Fred Meyer. Marka będzie oferować dwa smaki serka słonecznikowego: The Original i The Herb.

Firma wchodzi również do sklepów Fresh Market na Florydzie, Georgii, Wirginii, Północnej Karolinie i Arkansas. Wypuszcza trzy produkty, w tym The Original, The Herb i The Goat – roślinną alternatywę dla koziego sera.

Tańsze niż nabiał

Założona w 2016 r. firma Spero ma na celu uczynienie produktów mlecznych na bazie roślin tańszymi niż tradycyjne produkty mleczne dzięki zastosowaniu skalowalnych, wydajnych składników, takich jak nasiona słonecznika. Firma twierdzi, że popularne składniki mleczne pochodzenia roślinnego, takie jak migdały, orzechy nerkowca i soja, nie mogą bezpośrednio konkurować z nabiałem ze względu na wyższe koszty produkcji i pracy. Z drugiej strony nasiona kosztują około siedem do ośmiu razy mniej niż orzechy i mogą rosnąć 50-70 razy szybciej.

Mam nadzieję, że
© mam nadzieję

W asortymencie firmy znajdują się dodatkowe serki śmietankowe w smakach Cheddar, Wędzony, Dyniowy i Truskawkowy, a także płynna alternatywa jajeczna z nasion pepita. We wrześniu najnowsza innowacja Spero, serek śmietankowy z wędzonym łososiem, zdobył nagrodę NEXTY dla najlepszej nowej alternatywy dla mięsa lub nabiału na wystawie Expo East 2022 w Filadelfii.

Produkty marki są obecnie dostępne w sklepach detalicznych w całych Stanach Zjednoczonych, w tym Whole Foods, Fresh Thyme, Gelson’s i Erewhon Markets.

Wegański serek śmietankowy z łososiem
© mam nadzieję

Dumni ze składników

„Robimy coś radykalnego, czego nikt jeszcze nie próbował”, mówi Phaedra Randolph, założycielka i dyrektor generalny Spero. „Ludzie próbowali nabiału roślinnego, ale nikt nie próbował obniżyć cen nabiału roślinnego do tych samych lub nawet niższych cen niż nabiał zwierzęcy”. Kontynuowała: „Jesteśmy bardzo dumni z naszej prostej listy składników, wypełnionej probiotykami i bogatymi w składniki odżywcze nasionami słonecznika. Konsumenci nie powinni rezygnować ze smaku, gdy dokonują zdrowszych wyborów żywieniowych”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *