Starbucks USA wypróbowuje nowe menu oparte na roślinach z TYLKO jajkiem i odważnym kurczakiem

Starbucks USA testuje obecnie 18 nowych pozycji menu w kilku sklepach, w tym sześć całkowicie wegańskich słonych i deserów. Nowa kolekcja obejmuje przekąski sous vide wykonane z kurczaka JUST Egg i Daring, raporty WegeNews.

„Starbucks nieustannie zmienia sposób, w jaki napędzamy innowacje dla przyszłości firmy”

Menu ograniczone czasowo jest obecnie dostępne w trzech sklepach Starbucks w obszarze DC Metro i obejmuje:

  • Roślinna Kiełbasa Z Kurczaka i Papryką Sous-Vide (Odważna kiełbasa jalapeño z kurczaka i JUST Egg)
  • Roślinne Poblano Dymne i Czarna Fasola Sous-Vide Bite (JUST Baza jajeczna z czarną fasolą, skórką z limonki, kukurydzą, prażoną papryką poblano i wędzonym chili chipotle)
  • Roślinna Kiełbasa Z Kurczaka i Kanapka Z Papryką Mini (Wersja kanapkowa testowego kęsa kiełbasy z kurczaka)
© TYLKO Jajko

Sieć testuje też kilka nowych słodyczy:

  • Złoty Imbir Kokosowy Ugryzienie Boby (Zainspirowana tajwańską herbatą boba z perłami tapioki, imbirem i kurkumą)
  • Mokka Kokos Boba Ugryzienie (Z mlekiem kokosowym i czekoladą)
  • Ciepłe Płatki Owsiane z Granola Crunch (Podgrzany, ręczny kęs podawany z chrupiącą granolą)

„Starbucks nadal zmienia sposób, w jaki wprowadzamy innowacje dla przyszłości firmy”, powiedział rzecznik Starbucks. „Jednym ze sposobów, w jaki to robimy, jest skupienie się na podnoszeniu doświadczenia Starbucks poprzez testowanie i poszerzanie naszego menu żywności”.

Kurczak po raz pierwszy

To nie pierwszy raz, kiedy Starbucks eksperymentował z JUST Egg – w 2020 roku sieć podobno przetestowała kanapkę śniadaniową z roślinnym zasilaniem z JUST Egg w jednym miejscu poza Seattle, chociaż nigdy nie rozszerzyła okresu próbnego.

Jeśli się powiedzie, najnowszy test może okazać się jednym z największych dotychczasowych partnerstw JUST Egg, zaledwie kilka miesięcy po ujawnieniu przez markę jaj na bazie fasoli mung. parytet cenowy z jajami kurzymi. Współpracując z Daring, Starbucks oferuje również swoje pierwsze w historii wegańskie produkty z kurczaka w USA. W niedawnym wywiadzie założyciel i dyrektor generalny Daring Ross Mackay podpowiadał że startup współpracował z kilkoma krajowymi sieciami.

©Starbucks

W ciągu ostatnich kilku lat Starbucks stopniowo zwiększał swoje menu oparte na roślinach, przede wszystkim wprowadzając w 2020 r. Impossible Breakfast Sandwich, wykonaną z niemożliwej kiełbasy i wegańskie pudełko na lunch. Według rzecznika, „Testowanie to sposób na życie w Starbucks i nadal wprowadzamy nowe napoje i jedzenie do menu na całym świecie, jednocześnie wprowadzając innowacje na kluczowych platformach, takich jak espresso, cold brew, napoje orzeźwiające, jedzenie i wiele innych”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *