Sustainable Harvest’s Let’s Talk Coffee 2023 Kierunek do HondurasuDaily Coffee News by Roast Magazine

David Griswold wypowiedź otwierająca dzień 2 LTC 2018

Dyrektor generalny Sustainable Harvest, David Griswold, wygłasza przemówienie inauguracyjne na Let’s Talk Coffee 2018. Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości Let’s Talk Coffee.

Firma handlująca zieloną kawą z siedzibą w Portland w stanie Oregon Zrównoważone zbiory powraca ze swoją flagową coroczną globalną imprezą, Porozmawiajmy o kawieodbędzie się 20-25 lutego w Copan Ruinas w Hondurasie.

Wydarzenie tylko na zaproszenie gromadzi liderów z całego łańcucha dostaw kawy speciality, zachęcając do niekonkurencyjnej współpracy w celu sprostania niektórym z największych wyzwań stojących przed branżą kawową.

W ramach projektu Let’s Talk Coffee 2023 firma Sustainable Harvest współpracuje z Cafe de Honduras i Honduras Tourism Institute. Strona wydarzenia 2023, Copán Ruinas, jest Światowego Dziedzictwa UNESCO z ruinami Majów. Zdarza się również, że znajduje się w sercu jednego z wielu znanych regionów Hondurasu, w których uprawia się kawę.

DCIM100GOPROGOPR6056.JPG

Scena z Copan Ruinas w Hondurasie.

„Honduras jest kawowym pochodzeniem, którego ilość i jakość gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich pięciu lat” – powiedział Daily Coffee News założyciel i dyrektor generalny Sustainable Harvest, David Griswold. „Jednak wielu profesjonalistów zajmujących się kawą wciąż musi dowiedzieć się o wyjątkowych kawach speciality pochodzących z Hondurasu, a wielu jeszcze nie było w stanie tam podróżować. Przeszukaliśmy cały Honduras w 2022 roku, szukając najlepszego możliwego miejsca na organizację globalnej kawy Let’s Talk Coffee. Chcemy łączyć kulturę i kawę, a Copan Ruinas to idealne miejsce.”

Będzie to 19. iteracja Let’s Talk Coffee wyprodukowana przez Sustainable Harvest i pierwsze globalne wydarzenie od czasu, gdy pandemia COVID-19 po raz pierwszy zakłóciła międzynarodowe podróże.

„Covid powstrzymał nas od spotkania twarzą w twarz i przez ostatnie dwa lata musieliśmy odłożyć to wydarzenie” – powiedział Griswold. „W rezultacie wiele wydarzeń zostało przeniesionych do Internetu i chociaż przynosi to pewne korzyści i na pewno pozwala zaoszczędzić na kosztach podróży, nie może zastąpić rozmów i nawiązywania kontaktów, które odbywają się osobiście podczas wydarzenia takiego jak Let’s Talk Coffee”.

Palarnie i Producenci Bańki Naturalnej Przetworzonej Kawy 2018

Wydarzenie cuppingowe na Let’s Talk Coffee 2018.

W początkowym składzie głośników Let’s Talk Coffee 2023 znajdują się Andrea i Jon Allen z Onyksowe laboratorium kawoweElizabeth Whitlow, dyrektor wykonawczy Regeneracyjny Sojusz OrganicznyRachel Peterson z Panamy Hacjenda La EsmeraldaAida Batlle z Salwadoru, Sarah Allen z Magazyn Baristyi Cosimo Liberty of Postawa baristywięcej mówców zostanie ogłoszonych wkrótce.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *