Swizzels wprowadza sześć nowych wegańskich słodyczy dla wegan

Szwajcaria wprowadziła na rynek gamę nowych wegańskich słodyczy dla Veganuary, ponieważ brytyjska marka słodyczy przygotowuje się do czwartego roku swojej kampanii „All These, All Year, All Vegan”.

Nowe produkty obejmują trzy torebki na różne odmiany (Luscious Lollies, Scrumptious Sweets i Curious Chews), a także pojemnik Party Mix, batoniki do żucia Minionki i tropikalną torebkę do żucia Minionki. Dodają one do istniejącej oferty Swizzels przyjaznej weganom, która obejmuje gryzaki odświeżające, Rainbow Drops, Love Hearts, Fizzery i wiele innych.

W zeszłym roku firma Swizzels odnotowała wzrost sprzedaży o 22% w okresie Veganuary, po sukcesie corocznej kampanii firmy promującej wegańskie słodycze. Ponieważ więcej osób niż kiedykolwiek zapisuje się do Veganuary 2023, Swizzels można ustawić na jeszcze większy impuls.

© Szwajcaria

Wegańskie słodycze w Wielkiej Brytanii

Wraz ze wzrostem sprzedaży wegańskich słodyczy w Wielkiej Brytanii, marki coraz częściej wprowadzają nowe produkty, aby nadążyć za popytem. Obejmuje to szereg świątecznych opcji, od bezmlecznych trufli po kalendarze adwentowe zawierające owsianą mleczną czekoladę.

W ciągu ostatniego roku w Wielkiej Brytanii kilka głównych marek cukierniczych wprowadziło na rynek wersje swoich produktów — takie jak KitKat firmy Nestlé oraz batony Galaxy i Topic firmy Mars — w celu zaspokojenia zmieniających się gustów.

„Ponieważ coraz więcej osób staje się świadomych swoich nawyków żywieniowych i przechodzi na dietę wegańską, chętnie kontynuujemy tworzenie produktów, z których każdy może cieszyć się, bez względu na styl życia” – powiedziała menedżerka marki Swizzels, Holly Drescher. Wegańskie jedzenie i styl życia. „Chcemy, aby fani Swizzels czuli się pewni, że nadal mogą cieszyć się słodkim smakołykiem z szerokiej gamy do wyboru i że są dostępni przez cały rok, nie tylko dla weganizmu”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *