Szczęśliwego Nowego Roku! – Kawa PT

Możliwe, że nigdy nie padły słodsze słowa.

Patrząc wstecz na rok 2020 (patrząc kątem oka) chcemy po prostu powiedzieć DZIĘKUJEMY za wsparcie nas i zaufanie nam w kwestii swoich potrzeb kawowych. Przybyłeś nam na ratunek w pierwszych dniach tej pandemii i jesteśmy Ci za to dozgonnie wdzięczni. Nasze kawiarnie były zamknięte przez dwa bardzo przerażające miesiące, ale wierzyłeś w nas i nadal jesteśmy tutaj, aby ci służyć. Nie możemy się doczekać nowego roku z nutką nerwowego niepokoju. Bądźmy wdzięczni, że spotykamy się w 2021 roku i zaczynamy od nowa.

Wasze wsparcie w zeszłym roku pozwoliło naszym producentom pozostać na swoich farmach i utrzymać pracowników w niespokojnych czasach. Pomogłeś naszym pracownikom w potrzebie. Twój prosty gest zakupu naszej kawy uratował dzień i rozjaśnił przyszłość naszych partnerów produkcyjnych i przyjaciół. Mamy nadzieję, że kawa smakowała Wam i podnosiła na duchu każdego dnia ubiegłego roku.

Twoja kawa jest w drodze. Pieczone z miłością, przepełnione życzliwością naszego personelu i wdzięcznością, że możemy zacząć od nowa. Rozpalmy młynki, wyczyśćmy zaparzacze i zróbmy świetną kawę w 2021 roku!

– Jeff Taylor, Fred Polzin i cały zespół PT’s Coffee Roasting Co.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *