Szczyt Zielonej Kawy

Logo Green Coffee Summit, czerwono-biała czcionka all caps na ciemnozielonym tle.

Dwudniowe wydarzenie wirtualne obejmie istotne tematy dotyczące zielonej kawy, w tym wspieranie drobnych rolników, trendy rynkowe i inwestycje.

J. MARIE CARLAN
MAGAZYN BARISTÓW ONLINE

Zdjęcia dzięki uprzejmości stowarzyszenia Speciality Coffee Association

18 i 20 października stowarzyszenie Speciality Coffee Association (SCA) jest gospodarzem drugiego Szczyt Zielonej Kawywirtualne miejsce spotkań na żywo dla kupujących i sprzedających z branży zielonej kawy oraz osób zainteresowanych poznaniem zielonej strony biznesu. To spotkanie w celu wymiany informacji i zasobów odbywa się w kluczowym momencie dla handlu zieloną kawą, ponieważ przedsiębiorstwa przetrwały nieprzewidywalne wyzwania spowodowane nieszczęściami związanymi z klimatem i pandemią.

Szczyt program wydarzeń na żywo będą gościć prelegentów, dyskusje panelowe i wiele więcej dla społeczności zielonej kawy. Tematy obejmują inwestowanie, wspieranie drobnych rolników, trendy rynkowe oraz sposoby przekształcania danych w sprawiedliwe działania. Dodatkowo zostaną dodane filmy do istniejących Biblioteka zasobów na stronie GCS SCA zawierającej informacje omawiane na szczycie.

Pierwszy dzień szczytu, 18 października, skupi się na rynku północnoamerykańskim, natomiast drugi dzień 20 października skupi się na rynku brytyjskim i europejskim.

Blok tekstowy, który mówi "Rzetelna, praktyczna wiedza na temat rynków kawy."
Zaproszeni goście i dyskusje panelowe pomogą uczestnikom Green Coffee Summit dowiedzieć się więcej o rynku zielonej kawy.

Poprawa dostępności

Kim Elena Ionescu, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju i rozwoju wiedzy w SCA, podkreśla znaczenie równego dostępu do wiedzy w branży zielonej kawy. „Celem Green Coffee Summit i biblioteki zasobów na stronie jest ułatwienie dostępu do informacji o rynkach kawy i handlu kawą. Sprzedawcy są w niekorzystnej sytuacji, jeśli chodzi o uzyskiwanie tego rodzaju informacji, dlatego organizujemy wydarzenie z myślą o sprzedawcach. … Ale w naszej branży jest wielu kupujących, którzy również czerpią korzyści ze zrozumienia różnic między rynkami kawy, nie wspominając o aspirujących kupujących i sprzedających. Aby lepiej zaspokoić potrzeby sprzedawców zielonej kawy, zdecydowaliśmy się dodać hiszpańskie napisy do znacznej części zeszłorocznych rozmów”.

Odczytuje blok tekstowy "GCS to wirtualna biblioteka wydarzeń i zasobów poświęcona kupowaniu, sprzedawaniu i handlu zieloną kawą,
Wiele informacji z dwudniowego Green Coffee Summit zostanie udostępnionych w Bibliotece zasobów na stronie internetowej GCS po wydarzeniu.

Wypełnianie luk

Kim mówi, że szczyt ma nadzieję rozwiązać wiele problemów na dzisiejszym rynku, a także dostarczyć informacji, które mogą pomóc pracownikom w branży odnieść sukces w przyszłości. „Blokady na początku pandemii i późniejsze zakłócenia w łańcuchu dostaw odbiły się na biznesie wszystkich, ale były szczególnie bolesne dla firm zajmujących się zieloną kawą, w których czas – wysyłki, płatności i dostaw – ma kluczowe znaczenie. Oczywiście ruch kawy uległ spowolnieniu, podobnie jak komunikacja między kupującymi i sprzedającymi, która jest podstawą relacji opartych na zaufaniu”.

Zbieranie zasobów

Niektóre dodatkowe informacje na stronie GCS będą obejmować raporty z badań i artykuły z 25półroczna publikacja SCA. Kim kontynuuje: „Szczyt pomaga utrzymać przepływ wiarygodnych, istotnych informacji i spostrzeżeń, a także stworzyć przestrzeń do dialogu. Wierzę, że zarówno obecni, jak i potencjalni nabywcy i sprzedawcy zielonej kawy znajdą w tegorocznym programie coś, co zmieni ich sposób myślenia o celu i wpływie ich działalności.

grafika stworzona na szczyt zielonej kawy z logo imprezy, datami i informacją, że możesz RSVP na green.sca.coffee

Aby wziąć udział w Green Coffee Summit możesz zarejestrować się za darmo tutaj.

Sponsorem głównym Green Coffee Summit jest Postawa baristy. Współsponsorami są Woda BWT + więcej, SanCoffee Brazyliaoraz kupiec.

O AUTORZE

J. Marie Carlan (ona/oni) jest edytorem online Magazyn Baristy. Jest baristką od ponad dekady i pisze, odkąd była na tyle duża, by sama bawić się na podwórku. Kiedy nie jest za barem espresso ani nie trudzi się nad zawartością, możesz znaleźć ją przeglądającą sklepy muzyczne, kolekcjonującą bibeloty, piszącą poezję i starającą się utrzymać przy życiu rośliny w jej mieszkaniu w Denver. Od czasu do czasu ją aktualizuje blog.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *