Teraz weganie mogą cieszyć się kultowymi lodami Aussie Golden Gaytime

Uliceaustralijska marka lodów należąca do międzynarodowego koncernu Unilever, niedawno wprowadziła na rynek wegańską wersję Golden Gaytime, przekąski lodowej sprzedawanej w kraju od 1959 roku.

„To nie jest zwykła premiera smaku; chodzi o otwarcie naszego produktu dla większej liczby Australijczyków”

Decyzja Streets o zrobieniu bezmlecznej wersji swoich kultowych lodów jest odpowiedzią na petycję konsumentów, proszącą firmę o alternatywę przyjazną weganom.

Annie LucchittiRzecznik Streets skomentował premierę: „Australijczycy kupują więcej produktów roślinnych niż kiedykolwiek i jesteśmy podekscytowani, że możemy wprowadzić do tej domeny kolejny klasyk australijski. Golden Gaytime istnieje od ponad 60 lat, a ponowne stworzenie tego kultowego produktu musiało zachować pyszne oczekiwania, które towarzyszą naszemu klasycznemu przysmakowi”.

Lody wegańskie z Australii
© Ulice Lody

Vegan Golden Gaytime gotowy na lato

Oryginalny Golden Gaytime to lody waniliowe z toffi zanurzone w czekoladzie i zawinięte w okruchy herbatników. Jego nowa roślinna wersja jest repliką oryginału z tym samym środkiem toffi i opakowaniem herbatników, a według Streetsa smak jest niemal identyczny.

Firma zaprasza wszystkich Australijczyków do spróbowania przyjaznych weganom lodów i podzielenia się swoimi pierwszymi wrażeniami w mediach społecznościowych za pomocą hashtagu #TasteTheDifference.

„To nie jest zwykła premiera smaku; chodzi o otwarcie naszego produktu dla większej liczby Australijczyków, więc bez względu na twoje potrzeby żywieniowe lub wybory – zapraszamy do posmakowania różnicy” – dodała Annie Lucchitti.

Oparta na roślinach Golden Gaytime jest teraz dostępna w całej Australii w Coles, IGA, Richies, Drakes i Romeos w sugerowanej cenie detalicznej 9,50 USD za czteropak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *