The Simple Root, marka roślinna oparta przede wszystkim na warzywach, jest już dostępna online – vegconomist

  • The Simple Root to marka roślinna, która sprawia, że ​​warzywa są ich składnikiem nr 1
  • Dipy na bazie roślin, pasty do smarowania w stylu serka śmietankowego i pasty w stylu rzemieślniczego sera są teraz dostępne za pośrednictwem dwóch internetowych witryn dostawczych
  • Produkty chłodzone pasują do szerokiej gamy diet i stylów życia, od fleksitarian i redukujących mięso i nabiał po wegetarian i wegan

DENVER–(BUSINESS WIRE)–The Simple Root™, innowacyjna i ekscytująca marka żywności roślinnej wegetariańskiej jest już dostępna na stronach internetowych z dostawą artykułów spożywczych Brzuch oraz igourmet.

Linia dipów i past serowych Simple Root dostępna w sklepach internetowych obejmuje:

Dipy

  • Sos z serem
  • Szpinak, Karczoch & Kale

Serowe rzemieślnicze pasty do smarowania

  • Suszone pomidory Caprese
  • Gouda wędzony

Pasty w stylu serka śmietankowego

  • oryginalny zwykły
  • Czosnek i zioła

Lodowe dipy i pasty Simple Root ożywiają przekąski, posiłki i wspólne okazje, od podgrzanego sosu Salsa Con Queso i frytek po deskę wędlin w połączeniu z pastą wędzoną Gouda Artisan-Style do kremowego sernika bez pieczenia wykonanego z Original Plain Pasta w stylu serka śmietankowego. Plantbelly oferuje pojemniki o pojemności 8 uncji; igourmet oferuje zarówno pojemniki 8 uncji, jak i 24 uncje. Przez ograniczony czas klienci mogą uzyskać 30% zniżki na produkty The Simple Root (z wyjątkiem pakietów wielu marek) w obu sklepach internetowych, korzystając z kodu promocyjnego TSR30.

David Behringer, dyrektor generalny The Simple Root Global powiedział: „Nasza marka ma na celu zapewnienie wszystkim konsumentom wszechstronnego, pysznego sposobu na dodanie większej ilości warzyw do swojej diety, dlatego właśnie warzywa są naszym pierwszym i najważniejszym składnikiem. Cieszymy się, że klienci będą mogli zamówić The Simple Root przez Brzuch oraz igourmet”.

Brzuch oferuje wyselekcjonowany wybór pysznych pokarmów roślinnych, które pasują do różnych diet i stylów życia, w tym flexitarian, wegetarian i wegan. igourmet oferuje największy asortyment wysokiej jakości żywności specjalistycznej — w tym ponad 900 serów — od rzemieślniczych producentów żywności.

W przeciwieństwie do innych pokarmów roślinnych, które opierają się na soi, orzechach, olejach i wysoko przetworzonych składnikach, The Simple Root wykorzystuje innowacyjny proces tworzenia kremowej bazy z warzyw korzeniowych – w tym ziemniaków, słodkich ziemniaków i pasternaku – a następnie łączy się z większą ilością warzywa, owoce, zioła i przyprawy. Produkty nie zawierają nabiał, orzechy, soja, gluten, pszenica, jajka, sztuczne barwniki, aromaty lub konserwanty. Wszystkie produkty posiadają również Certyfikat Zakładu Certyfikowanego® pieczęć Plant Based Foods Association, pierwszego i jedynego w kraju stowarzyszenia handlowego reprezentującego firmy produkujące żywność pochodzenia roślinnego.

Leslie Maclin, dyrektor ds. marketingu The Simple Root, powiedział: „Prosty korzeń jest idealnym partnerem dla nowoczesnych gospodarstw domowych, które szukają ciekawych sposobów na włączenie do swojej diety większej ilości warzyw i produktów roślinnych. Nasze pyszne, wegetariańskie produkty spożywcze są doskonałe dla konsumentów, którzy stosują dietę roślinną oraz dla tych, którzy chcą po prostu jeść więcej warzyw lub ograniczyć ilość mięsa i nabiału”.

The Simple Root wprowadzi do swojego globalnego portfolio marek na przełomie 2022 i 2023 roku więcej produktów, w tym sery blokowe, tarty, plastrowany i przekąskowy oraz desery.

Notatki dla redaktorów

Dowiedz się więcej na: thesimpleroot.com

O prostym korzeniu

The Simple Root to globalna marka żywności pochodzenia roślinnego, wspierana przez Pilot Lite i McCain Foods. Firma wykorzystuje innowacyjny proces tworzenia wszechstronnych i pysznych przekąsek i produktów spożywczych w opakowaniach warzywnych. Roślina z certyfikatem Simple Root® produkty to kremowa mieszanka zdrowych warzyw, owoców, ziół i przypraw. Nie są wykonane z nabiału, orzechów, soi, jajek, glutenu, pszenicy ani sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów.

Łączność

Mary Henderson

[email protected]
812.361.3727

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *