To październik + listopad 2022 numer Magazynu Barista!

Okładka z islandzką Sonja Björk Grant, artykuły na temat wyboru właściwej lokalizacji, przyciągania inwestorów, rozszerzania oferty za pomocą RTD i wiele więcej w nowym wydaniu!

KENNETH R. OLSON
MAGAZYN BARISTÓW

Witamy w naszym nowym numerze na październik + listopad 2022! To nasz setny numer i dziękujemy wszystkim, którzy tak ciężko pracowali nad jego stworzeniem Magazyn Baristy sukces na przestrzeni lat. Nie moglibyśmy tego zrobić bez naszych współpracowników, naszych reklamodawców czy naszych czytelników. Dziękuję wszystkim za nieustające wsparcie Magazyn Baristy!

Jak zawsze nowy numer można przeczytać za darmo online z naszym wydaniem cyfrowymlub możesz zamówić prenumeratę lub pojedynczy egzemplarz już dziś w naszym sklep internetowy.

Oto niektóre z najważniejszych wydarzeń z wydania październik + listopad 2022:

Okładka: Sonja Björk Grant

Otwarcie rozkładówki okładki o Sonji Björk Grant w numerze Barista Magazine październik + listopad 2022.
Sonja Björk Grant była stałym elementem konkursów baristów na całym świecie, gdzie spędziła niezliczone godziny na wolontariacie w ciągu ostatnich dwóch dekad.

Chcieliśmy uczcić kogoś wyjątkowego na okładce naszego setnego wydania, a Sonja Björk Grant była oczywistym wyborem. Była jedną z Magazyn BaristyNajwcześniejszymi kibicami po tym, jak usłyszała głos Sarah na Nordic Barista Cup w 2004 roku. W tamtym czasie zawody baristów z mistrzostwami kraju i świata były całkiem nowe, ale szybko się rozprzestrzeniały. Sonja była jedną z sił napędowych tego wzrostu. Podróżowała po świecie do ponad 50 krajów, prowadząc szkolenia dla sędziów i wolontariat sędziowski. W tym samym czasie przez ponad 20 lat pracowała również nad rozwojem sceny specialty-coffee w swojej rodzinnej Islandii. Cieszymy się, że możemy zaprezentować Sonję w numerze październik + listopad 2022!

„Zróżnicowanie dzięki RTD”

The Diversify with RTD rozprzestrzenił się od wydania Barista Magazine z października + listopada 2022.
Rynek produktów gotowych do spożycia wciąż się rozwija, a coraz więcej kawiarni oferuje własne RTD, aby zwiększyć zysk.

Rynek produktów gotowych do spożycia w ostatnim czasie rośnie. Nawet małe firmy produkujące kawę mogą zwiększyć swoje zyski dzięki RTD, albo jako dodatek do sprzedaży przy ladzie, albo pakując własne RTD do innych lokalizacji detalicznych. Pisarz Josh Rank porusza ten temat w wydaniu z października i listopada 2022 r., ze spostrzeżeniami na temat tego, jak niezależne kawiarnie mogą dołączyć do tego dochodowego segmentu rynku.

„Wybór idealnej lokalizacji”

"Wybór idealnej lokalizacji" artykuł rozszedł się w Barista Magazine.
Lokalizacja może zrobić lub zepsuć biznes kawowy; dowiedz się, jak wybrać dobrą lokalizację w „Wybieraniu idealnej lokalizacji”.

Wybór odpowiedniego miejsca na kawiarnię może oznaczać sukces, podczas gdy słaba nieuchronnie przyniesie wyzwania, a może nawet katastrofę. Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy sklep, czy najnowszy w rozwijającej się sieci, Twoja lokalizacja może mieć ogromne znaczenie. Jak więc upewnić się, że rozważasz właściwą lokalizację? Ty Harrell rozmawia z ekspertami, aby znaleźć odpowiedź w „Wybieraniu idealnej lokalizacji”.

„Cashbox: Znalezienie właściwych inwestorów”

Nasza kolumna finansowa „Cashbox” powraca w wydaniu październik + listopad 2022 i przedstawia zalety i wady współpracy z inwestorami.

Gdy chcesz rozwinąć lub rozpocząć działalność gospodarczą, dostęp do kapitału ma podstawowe znaczenie. Jedną z opcji do rozważenia jest pozyskiwanie inwestorów, ale niezależnie od tego, czy bierzesz pod uwagę rodzinę, fundusze kapitałowe lub innych właścicieli firm, ważne jest zrozumienie zalet i wad każdego rodzaju inwestora. Tracy Allen dzieli się swoimi spostrzeżeniami na ten temat w naszej kolumnie finansowej „Cashbox”.

„Jeden na jednego: Phuong Tran”

Otwarcie rozkładówki „One on One: Phuong Tran” z wydania Barista Magazine z października + listopada 2022 roku.
Phuong Tran wygrała USBC w 2004 roku, a jej sklep w Ridgefield w stanie Waszyngton jest od tego czasu celem miłośników kawy.

Phuong Tran otworzyła kawiarnię, aby prowadzić interes obok swojej siostry w centrum handlowym, ale przerodziło się to w przygodę, której nigdy sobie nie wyobrażała. Lava Java w Ridgefield w stanie Waszyngton, pod przewodnictwem Phuong, stała się celem zarówno dla profesjonalistów zajmujących się kawą, jak i jej lokalnej społeczności. Scenarzysta Chris Ryan przeprowadził wywiad z mistrzem baristów Stanów Zjednoczonych z 2004 roku Phuongiem dla „One on One” i opowiedziała o swojej nieoczekiwanej podróży w kawie speciality.

Jeszcze raz muszę poświęcić chwilę i podziękować wszystkim, którzy pomogli zrobić Magazyn Baristy sukces od ponad 17 lat i 100 numerów. Nie moglibyśmy tego zrobić bez ciebie.

Subskrybuj i nie tylko!

Jak zawsze możesz przeczytać Magazyn Baristy w formie papierowej lub cyfrowej. Przeczytaj bezpłatne wydanie z października i listopada 2022 r. w naszym cyfrowym wydaniu. A jeśli masz problemy z ponad trzema latami, odwiedź naszą archiwa edycji cyfrowej tutaj.

Możesz zamówić wersję papierową magazynu za pośrednictwem naszego sklep internetowy tutajlub rozpocznij subskrypcję przez rok lub dwa.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *