Upfield Professional zmienia nazwę na Violife Professional – vegconomist

Upfieldjedna z największych na świecie firm z branży roślinnej, znana z marek takich jak Flora, Becel, ProActiv i Violife, zmienia nazwę swojej firmy gastronomicznej z Upfield Professional na Violife profesjonalista.

Violife to wielokrotnie nagradzana marka serów roślinnych firmy Upfield, obecna na ponad 65 rynkach na całym świecie. Według Upfield, używanie szeroko rozpoznawalnej marki Violife w swojej działalności gastronomicznej odzwierciedla zaangażowanie firmy w zachęcanie i wspieranie rosnącego popytu w branży hotelarskiej na produkty roślinne.

Violife Profesjonalne porady dotyczące masła roślinnego dla piekarni
© Violife Professional

Violife w ostatnich latach cieszy się coraz większym powodzeniem. Wśród ostatnich wydarzeń firma wprowadziła trzy klasyczne dipy mleczne do sklepów Whole Foods w całych Stanach Zjednoczonych; współpracował z dr Oetker w Polsce; i rozszerzył się na współpracę gastronomiczną z kanadyjskim oddziałem miedzi i PLNT Burger dla ekskluzywnych nowych hamburgerów roślinnych.

Simon Lawrence, szef Violife Professional w Europie Północnej, powiedział: „Jesteśmy prężną, ambitną firmą, która ma wielkie marzenia i mamy ekscytujące plany na przyszłość opartą na roślinach. Wierzymy, że dzięki sile i rozpoznawalności marki Violife mamy więcej możliwości promowania korzyści płynących z żywności roślinnej w gastronomii”.

kampania marketingowa violife przedstawiająca talerz warzyw
© Violife Professional

„Kluczowy moment”

Na początku tego roku firma Upfield rozpoczęła kampanię #makeitplant, zachęcającą szefów kuchni na całym świecie do tworzenia większej liczby opcji menu opartych na roślinach. Głównym celem kampanii jest podkreślenie znaczenia stosowania składników pochodzenia roślinnego w kuchniach restauracji w celu promowania ekologicznego jedzenia oraz zaspokojenia popytu na żywność opartą na roślinach i wolną od alergenów wśród konsumentów elastycznych i ogólnych.

Violife Professional firmy Upfield rozszerzy cel kampanii, starając się zaangażować więcej partnerów poprzez oferowanie innowacyjnych składników roślinnych i aplikacji produktów dla restauracji, hoteli, piekarni i stołówek.

„Jesteśmy w kluczowym momencie, w którym ludzie na całym świecie potrzebują i chcą zmienić sposób odżywiania – nie tylko w celu zmniejszenia wpływu na klimat, ale także w celu dostosowania do bardziej elastycznych potrzeb żywieniowych. Szefowie kuchni mogą stać na czele tej zmiany, kierując swoich klientów w stronę żywności bardziej roślinnej i oferując konsumentom większy wybór. Mamy nadzieję, że pomożemy szefom kuchni rozszerzyć ich menu o opcje oparte na roślinach, przyjazne dla planety i zmniejszyć złożoność obsługi wielu potrzeb żywieniowych w kuchniach”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *