Uprość przygotowywanie posiłków dzięki dwóm poręcznym narzędziom

Uprość przygotowywanie posiłków dzięki dwóm poręcznym narzędziom - Magazyn Żywność i Odżywianie - Zupa Kamienna
Fot. Huma Chaudhry

Recenzja produktu: Dreamfarm Clongs oraz Dreamfarm Smood

Zawsze szukam wielofunkcyjnych narzędzi kuchennych, dzięki którym cotygodniowe przygotowywanie posiłków będzie łatwe, szybkie i bez bałaganu. Na szczęście znalazłem na kuchennym blacie dwa narzędzia, które trzymam w zasięgu ręki. Niezależnie od tego, czy tłuczę ziemniaki, robię guacamole, smażę warzywa, czy podrzucam sałatkę, Dreamfarm Clongs i Smood sprawiają, że przygotowywanie posiłków jest wydajne.

Dreamfarm Clongs lub szczypce zatrzaskowe mają przycisk na dolnym końcu, który umożliwia otwieranie i zamykanie jedną ręką jak wysuwany długopis. Posiada również unikatowo stylizowane zagięcie, które zapobiega dotykaniu silikonowych końcówek blatu kuchennego po odstawieniu. Pozwala to na czyste i bez bałaganu gotowanie. Clongów można używać do podrzucania sałatek i smażenia makaronu lub przewracania mięsa na patelni lub grillu. Działają jak przedłużenie moich rąk, aby łatwo przygotować jedzenie lub gotowanie.Uprość przygotowywanie posiłków dzięki dwóm poręcznym narzędziom —

Podobnie tłuczka do ziemniaków Dreamfarm Smood jest prostym i wielofunkcyjnym narzędziem. Jego struktura składa się z kilku kluczowych elementów, dzięki którym jest bardzo skuteczny. Podstawa ma strukturę przypominającą spiralę, która pozwala łatwo zatrzymywać żywność i dociskać do zacieru. Dodatkowo do podstawy dołączony jest żaroodporny silikonowy skrobak, który pomoże Ci wyczyścić garnek lub miskę bez pozostawiania zarysowań. Kolejną wspaniałą cechą jest uchwyt z wieloma uchwytami, który pozwala dostosować pozycję dłoni do wygodnego zacierania. Używaj Smood do różnych przepisów, od domowej roboty guacamole i musu jabłkowego po tłuczenie bananów na chleb bananowy i słodkie ziemniaki lub dynię na najbardziej kremowe ciasta. Jeśli masz takie niezdarne ręce jak ja, materiał ze stali nierdzewnej sprawia, że ​​to narzędzie jest bardzo wytrzymałe, aby uniknąć poślizgnięć i poślizgnięć, które mogą spowodować bałagan.

Dreamfarm Clongs i Smood są codziennymi wybawcami, jeśli chodzi o jedzenie na stole, skuteczne przygotowywanie posiłków na cały tydzień i pozostawianie mojej kuchni bez bałaganu. Polecam te przybory każdemu, kto szuka niedrogich, wielofunkcyjnych narzędzi kuchennych, które ułatwią obsługę żywności i gotowanie.

Są Chaudhry

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *