US Salad Chain Sweetgreen Partneruje z Meati przy nowej miso Miso Meati Bowl

amerykańska sałatka chain słodkozielony ogłasza, że ​​dołączył do marki mięsa grzybowego Mięso aby przedstawić Miso Miso Miso. Wprowadzony na rynek 10 listopada w Culver City Food Lab firmy sweetgreen, pozycja oznacza pierwsze partnerstwo sieci oparte na roślinach i pierwszy raz, gdy Meati dołącza do fast-casualowego menu.

Opcja wysokobiałkowa

Opisywana jako pełna smaku, ciepła i pożywna opcja, nowa miska Miso Meati zawiera bogaty w składniki odżywcze klasyczny kotlet Meati podawany ze świeżą zieleniną, słodkimi ziemniakami, ziarnami i dressingiem miso.

Według sweetgreen, nowy produkt odpowiada na duże zapotrzebowanie klientów na wysokobiałkową opcję wegańską. Sieć twierdzi również, że zdecydowała się na współpracę z Meati, ponieważ obie marki mają podobny etos żywieniowy i cel, jakim jest stworzenie zrównoważonego wpływu na planetę.

Słodko-zielona Miska Mięsna
©sweetgreen

Lider mięsa grzybowego

Firma Meati z siedzibą w Boulder w stanie Kolorado tworzy alternatywę dla całego kurczaka i steków z korzeni grzybni. Produkty marki są obecnie dostępne na wybranych rynkach Sprouts w Kolorado, a także w ograniczonych czasowo wydaniach na stronie internetowej Meati.

Mięsny Chrupiący Kurczak
Meati Chrupiący Kotlet ©Meati

W zeszłym tygodniu firma Meati zaprezentowała Carne Asada – swój czwarty produkt i pierwszą alternatywę dla marynowanego steku. Meati pozyskał ponad 250 mln USD finansowania, w tym 150 mln USD Seria C podbić w lipcu i wyraził swój zamiar stać się liderem udziału w amerykańskim rynku mięsa roślinnego.

„Naszym celem jest szybkie skalowanie, aby zwiększyć dostępność w całych Stanach Zjednoczonych, z planami osiągnięcia wiodącej w swojej kategorii sprzedaży w wysokości 1 miliarda dolarów do 2025 r.” – powiedział w zeszłym roku prezes Meati, Scott Tassani.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *