Van Leeuwen wprowadza wegański pudding chlebowy bananowy w 390 sklepach Sprouts w 23 stanach

Nowy Jork Van Leeuwenproducent nabiału i wegańskich lodów wprowadza Vegan Banan Bread Pudding – z wegańskimi lodami bananowymi, krówkami i kęsami chleba z brązowego cukru – w 390 lokalizacjach Sprouts w 23 stanach.

W 2020 r. firma pozyskała finansowanie Serii B w wysokości 18,7 mln USD, a w 2021 r. uruchomiła linię mlecznych i wegańskich batoników lodowych. Nowa dystrybucja detaliczna to pierwsza ekskluzywna współpraca marki z Sprouts.

Lody wegańskie osiągnęły wartość 592,8 mln USD w 2021 r. i przewiduje się, że do 2027 r. osiągną wartość 833,8 mln USD, wykazując CAGR na poziomie 5,45% w latach 2022-2027.

Chleb bananowy Van Leeuwen
© Van Leeuwen

„Sprouts był niesamowitym partnerem Van Leeuwen w ciągu ostatnich kilku lat, więc nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani wprowadzeniem nowego piwa o smaku i dwóch nowych batoników lodowych wyłącznie w sklepach Sprouts”, powiedział Ben Van Leeuwen, współzałożyciel i dyrektor generalny Van Leeuwen Ice Cream.

„Chcieliśmy również nadać wyjątkowy akcent innym nostalgicznym przysmakom, puddingowi chlebowemu bananowemu, ale stworzyć go jako wegański smak. Uwielbiamy dostarczać wszystkim najwyższej jakości lody, więc cieszymy się, że możemy zaoferować weganom kolejny pyszny smak do ich zamrażarek” – powiedział Van Leeuwen.

Van Leeuwen otworzył już 34 sklepy z szufelkami w Nowym Jorku, NJ, CT, LA, PA, TX i CO, ma produkty w sklepach spożywczych w całym kraju i jest dostępny do zamówienia na ogólnokrajową wysyłkę na swojej stronie internetowej.

Śledź markę na Instagramie @vanleeuwenicream lub odwiedź www.vanleeuwenicecream.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *