Violife Cheese współpracuje z Fast Casual Chains Copper Branch i PLNT Burger przy ekskluzywnych nowych burgerach

Violifewiodąca marka serów roślinnych, ogłasza, że ​​rozszerza swoją ofertę gastronomiczną poprzez nowe partnerstwa z kanadyjską Oddział miedzi i amerykańska wegańska sieć burgerów Burger PLNT.

„Violife rośnie w siłę”

Copper Branch, jedna z największych na świecie sieci restauracji opartych na roślinach, wprowadza na rynek nowy Benevolent Burger (zwany także „The Bennie”) 3 października. Bennie będzie zawierał pasztecik na bazie fasoli od brytyjsko-kolumbijskiej marki The Very Good Butchers w połączeniu z topionym bezmlecznym cheddarem firmy Violife.

„Ten burger spełnia wszystkie wymagania dotyczące wspaniałego smaku i konsystencji oraz skupia się na czystych składnikach, co nie zawsze ma miejsce w przypadku alternatywnych kategorii produktów mięsnych i bezmlecznych”, powiedziała Trish Patterson, dyrektor generalny Copper Branch. „Violife był idealnym partnerem, aby dołączyć do tego, co zaczęło się jako duet z Very Good Butcher i jesteśmy podekscytowani, że ich pyszne plastry cheddara bez nabiału znalazły się w tym nowym i wyjątkowym dodatku do naszego menu”.

Bennie Burger
Bennie Burger ©Miedziana gałąź

Wyłączny partner

W Stanach Zjednoczonych, Violife łączy się z PLNT Burger – szybko rozwijającą się koncepcją burgerów ze Wschodniego Wybrzeża – aby stać się wyłącznym dostawcą serów roślinnych dla tej sieci. Gama serów Violife będzie teraz dostępna w wielu pozycjach menu we wszystkich lokalach PLNT Burger, w tym w PLNT Cheeseburger, DBL PLNT Cheeseburger, Mushroom BBQ Bacon Burger, Chili Cheese Fries, Spicy Chik’N Sandwich i Steakhouse Burger.

PLNT Burger, którego współzałożycielem był znany szef kuchni Spike Mendelsohn, chwalił smak i konsystencję produktów Violife.

PLNT Wegańskie Kanapki
©PLNT Burger

„Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym nowym i obecnym fanom nowy sposób na delektowanie się naszymi serami w potrawach roślinnych, które zachwycą i sprawią, że będą wracać po więcej”, powiedziała Rachel Waynberg, starszy kierownik ds. marketingu w dziale gastronomii, Żywotność. „To ekskluzywne partnerstwo pokazuje głęboki podziw fanów dla Violife i PLNT Burger i cieszymy się, że możemy kontynuować ekspansję o sklepy PLNT Burger w całych Stanach Zjednoczonych”

Aktywacja reklamy

W Wielkiej Brytanii Violife kontynuuje rozszerzanie swojej obecności, wprowadzając nową, masową reklamę zewnętrzną. Położona między stacjami kolejowymi Clapham Junction i Vauxhall w Londynie, 60-metrowa reklama z napisem „Zmień swój ser” rozciąga się dalej niż basen olimpijski.

Reklama Violife w Londynie
©Violife

„Violife rośnie w siłę” – napisała w Internecie Victoria Slater, szefowa Violife na Europę Północną. „A jeśli rozmiar naszej najnowszej aktywacji OOH jest czymś do przejścia, reszta roku również będzie OGROMNA!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *