Violife nawiązuje współpracę z PLNT Burger

VIOLIFE® ZWIĘKSZA OFERTY SERÓW ROŚLINNYCH W PLNT BURGER

Uwielbiani mistrzowie sera Violife poszerzyło swój repertuar, nawiązując współpracę z wytwórnią burgerów roślinnych Burger PLNT. Violife będzie teraz jedynym serem roślinnym dostępnym we wszystkich lokalizacjach PLNT Burger, z niektórymi opcjami menu, takimi jak PLNT Cheeseburger, DBL PLNT Cheeseburger, Chilli Bowl, Spicy Chik’N Sandwich i Steakhouse Burger.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym nowym i obecnym fanom nowy sposób cieszenia się naszymi serami w potrawach roślinnych, które zachwycą i sprawią, że będą wracać po więcej” – powiedział Rachel Waynberg, Violife Senior Kierownik ds. marketingu, gastronomia. „To ekskluzywne partnerstwo pokazuje głęboki podziw fanów dla Violife i PLNT Burger i cieszymy się, że możemy kontynuować ekspansję o sklepy PLNT Burger w całych Stanach Zjednoczonych”

Niedawno nazwany jednym z „Hot Concepts” magazynu Nation’s Restaurant News na rok 2022, PLNT Burger jest zachwycony partnerstwem. „Uwielbiamy sery Violife” – powiedział szef kuchni Mike Coletti, dyrektor działu kulinarnego. „Violife ma kremowość, konsystencję i topliwość, których szukaliśmy. Topimy ich sery na wszystkich naszych burgerach i szatkujemy je na naszym chili. Od dojrzałego sera cheddar, provolone i amerykańskich plastrów po pikantny pieprzowy ser jack, Violife zawiera wszystkie smaki zwykłego sera bez wszystkich alergenów.

Violife oferuje szeroką gamę produktów serowych na bazie roślin, z których wszystkie są wolne od nabiału, konserwantów, kazeiny, laktozy, glutenu, orzechów i soi. Ulubionym w biurze TVR musi być grecki biały ser Violife, pokrojony w kostkę w sałatce. To jest pyszne! Podobnie, wszystkie produkty PLNT Burger są w 100% pochodzenia roślinnego, mają certyfikat koszerności, halal i nie zawierają orzechów. PLNT Burger oferuje również wiele opcji bezglutenowych.

Podczas gdy wielu wegan unika serów pochodzenia roślinnego lub czegokolwiek przypominającego produkty pochodzenia zwierzęcego, zdajemy sobie sprawę, że wielu nadal uwielbia rozkoszować się starymi ulubionymi produktami, zastępując nabiał serami pochodzenia roślinnego. W związku z tym napisaliśmy ten artykuł o niektórych z najlepszych serów w okolicy – ​​chcielibyśmy usłyszeć, co myślisz i które wolisz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *