W Fort Collins The Fox Den oferuje model kawiarni No-Waste Daily Coffee News by Roast Magazine

The Fox Den No Waste Cafe Fort Collins 1

The Fox Den No Waste Cafe and Roastery w Fort Collins, Kolorado. Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości The Fox Den

Ukryta w przytulnych granicach północno-zachodniej dzielnicy w Fort Collins w stanie Kolorado, jest niezwykle postępowa enklawa kawowa zwana The Fox Den No Waste Cafe & Roastery.

Oferując meble w stylu vintage na całej powierzchni 1200 stóp kwadratowych, sklep również patrzy w przyszłość, promując zrównoważoną działalność bez odpadów.

Bar The Fox Den No Waste Cafe Fort Collins

„Początkowo doprowadzało mnie to do szału, widząc, jak wiele produktów jednorazowego użytku było zaangażowanych w proces warzenia i palenia” — powiedziała DCN założycielka Fox Den Patricia Acheson. „Niedługo po tym zacząłem szukać rozwiązań, które pozwolą zredukować ilość materiałów używanych do parzenia i serwowania kawy”.

To, co stworzył Acheson, to przytulna kawiarnia z używanymi meblami, kolorowymi dywanami i barem udekorowanym w kubkach do kawy ze sklepu z używanymi rzeczami, w których podawana jest kawa. Goście mogą również przywieźć własne naczynie lub zakupić szklane słoiki.

Detaliczna kawiarnia Fox Den No Waste w Fort Collins

W tylnej części klienci Fox Den mogą kupować hurtowo kawę No Waste na stanowisku ważenia i płatności. Sklep sprzedaje również przyjazne dla środowiska produkty higieniczne, produkty lifestylowe i inne produkty nadające się do recyklingu i kompostowania wytwarzane przez lokalne małe firmy.

„Jest bardzo eklektyczny i technicznie nic nie pasuje, ale wszystko łączy się w tym samym czasie” – powiedziała. „Atmosfera i społeczność, którą stworzyliśmy w tym sklepie, jest niesamowita. Kiedy jesteś w Fox Den, to bardzo osobiste. Chcę, żeby ludzie czuli się tak, jakby wchodzili do mojego salonu albo że to jest mój dom i zawsze są mile widziani”.

W środku Fox Den No Waste Cafe Fort Collins

Bar kawowy jest w pełni wyposażony w 3-grupowy ekspres do kawy Rancilio Epoca i kilka młynków Elektra. 3-kilogramowa brytfanna z Palarnia Miejska w Młynie prowadzony przez Acheson brązuje kawy do mieszanek o nazwach takich jak Tulum, Black Eyed Fox i Foxy Gal. Kawa z wielu krajów trafia do sklepu przez importera Kawa międzyamerykańska.

W sklepie ziarna i mieszanki jednego pochodzenia trafiają do gorących lub mrożonych latte, cortado, cappuccino i cold brew. Domowe syropy to lawenda, rozmaryn, szałwia, wanilia i mokka.

Syropy The Fox Den No Waste Cafe Fort Collins

Wypieki obejmują wegańskie brownie i bezglutenowe makaroniki kokosowe, a gościom oferuje się również wybór wyśmienitych kanapek z masłem orzechowym i galaretką, takich jak Og (masło orzechowe i dżem jagodowy na zakwasie), Foco – Co Berry (masło orzechowe, Nutella i dżem) oraz Ikle Me Pickle Me (masło orzechowe i pikle na zakwasie).

Palarnia Fox Den No Waste Cafe Fort Collins

Po przeprowadzce z Kalifornii do Fort Collins z kawowym tłem w 2021 roku, Acheson otworzył sklep No Waste w marcu tego roku, znajdując natychmiastowe wsparcie w rozwijającym się mieście Kolorado.

„Jak dotąd odpowiedź jest niesamowita. Uwielbiam koncepcję kubków wielokrotnego użytku i serwetek, które ludzie mogą zabrać ze sobą, ale nie chcę być jedyną firmą zajmującą się kawą lub palarnią, która stosuje tego rodzaju praktyki” – powiedział Acheson. „Mam nadzieję być liderem, a nawet konsultować się z innymi kawiarniami i restauracjami, aby więcej ludzi mogło stać się bezodpadowych”.

Patio The Fox Den No Waste Cafe Fort Collins


Poinformuj redakcję DCN o swojej nowej kawiarni lub palarni tutaj.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *