Webinarium ProVeg: Potęga menu roślinnego – vegconomist

ProVeg International niedawno gościł seminarium internetowe z panelem ekspertów branżowych omawiających najlepsze sposoby integracji opcji menu roślinnego z Twoją firmą gastronomiczną.

Panel składał się z Lauren Spokes, Head of Sales UK Foodservice w Heura Foods; Claire Roper, konsultant ds. marketingu i innowacji w gastronomii; oraz Dean Wilson Hartles, dyrektor ds. rozwoju żywności i napojów w The Restaurant Group. Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do pełnego nagrania webinaru lub przeczytać podsumowanie.

Niektóre z kluczowych tematów omawianych podczas tego webinaru obejmują:

  • Korzyści i wyzwania związane z dodawaniem do menu większej ilości roślinnych opcji.
  • Aktualne trendy w branży.
  • Jak wykorzystać architekturę wyboru, w tym integrację menu, deskryptory i ikony, aby zwiększyć sprzedaż.
  • Znaczenie podnoszenia kwalifikacji personelu obsługującego i szefów kuchni.
  • Jak marki i restauracje oparte na roślinach mogą skutecznie współpracować.

Dlaczego więc Twoja firma gastronomiczna miałaby dbać o dodanie do menu większej liczby opcji roślinnych?

młodzi goście w restauracji?
Zdjęcie dzięki uprzejmości ProVeg International

Paneliści są zgodni co do głównej korzyści zwiększania oferty roślinnej Twojej restauracji, a mianowicie przyciągania klientów. Jest to szczególnie przydatne w przyciąganiu młodszej grupy demograficznej – która jest bardziej skłonna do otwartości na jedzenie roślinne – oraz w przyciąganiu osób bardziej świadomych zrównoważonego rozwoju.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak najlepiej wdrożyć te korzyści, koniecznie sprawdź pełne webinarium i posłuchaj, co mieli do powiedzenia paneliści Lauren Spokes i Dean Wilson Hartles.

A jeśli Twoja firma nie oferuje szerokiej gamy produktów roślinnych, z których konsumenci mogą wybierać? Cóż, ryzykujesz utratę biznesu, nie tylko z powodu wegan. Według Claire Roper, weganie mają dużą władzę w procesie podejmowania decyzji przez duże grupy, jeśli chodzi o wybór miejsca do jedzenia. Ludzie nie chcą czuć się wykluczeni lub wykluczać innych, dlatego wybór restauracji najbardziej przyjaznych weganom stał się powszechną praktyką wśród wielu konsumentów.

Młoda kobieta pije zielone koktajle i je burgera w wegańskiej restauracji fast food
©[email protected]

„Ludzie coraz bardziej wymagają, więc nie możesz tak po prostu podejść [including plant-based options] jako ćwiczenie z zaznaczeniem pola. Ludzie chcą jedzenia, o którym mogą dodawać Instagrama, jedzenia, które wygląda dobrze i jedzenia, które jest pożywne. Jest tu wyzwanie, ale także szansa” – komentuje Claire Roper, konsultant ds. marketingu i innowacji w Foodservice.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach i wyzwaniach związanych ze zwiększaniem oferty roślinnej w restauracjach i innych firmach gastronomicznych, kliknij tutaj aby obejrzeć pełne webinarium. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak promować sprzedaż produktów roślinnych, które zwiększają zyski Twojej firmy, kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do nowego centrum żywnościowego ProVeg International już teraz!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *