Wegańska mieszanka do naleśników The Happy Mix Co Just Add Water inspirowana Karaibami – vegconomist

Happy Mix Co. to brytyjska wegańska marka, która sprzedaje wegańskie mieszanki naleśników, które wymagają jedynie dodania wody. Firma została założona przez Ramona Marshalla w 2021 roku, z misją oferowania najlepszej wegańskiej żywności w historii.

Pochodząc z Barbadosu, gdzie naleśniki maślankowe są częścią kultury kulinarnej, Marshall postanowił zadebiutować na rynku z łatwą do wykonania wegańską mieszanką do naleśników, która oferowała podobny smak do oryginalnych naleśników maślankowych.

W kwietniu tego roku firma wprowadziła na swoją stronę internetową i media społecznościowe swój pierwszy produkt, American Style Buttermilk Pancake Mix. W toku Kampania na Facebookufirma obiecuje klientom, że jej łatwa mieszanka zapewni najsmaczniejsze i najbardziej puszyste naleśniki w historii.

talerz wegańskich naleśników
© The Happy Mix Co.

Wegańska mieszanka naleśników z krótką listą składników

The Happy Mix Co. wyjaśnia, że ​​po wypróbowaniu wielu mieszanek do naleśników, które wymagają bananów, musu jabłkowego lub nasion lnu jako środków wiążących, stało się oczywiste, że jej produkt musi być mieszanką „wystarczy dodać wodę”.

W niecały rok powstała w końcu Mieszanka Naleśników Maślankowych w Stylu Amerykańskim według starej rodzinnej receptury z najlepszych naturalnych składników: ekologicznej mąki pszennej, surowego cukru trzcinowego Barbados, mleka kokosowego w proszku, wodorowęglanu sodu, difosforanu sodu, soku z cytryny w proszku, mielony cynamon i różowa sól himalajska.

Firma planuje opracować bezglutenową mieszankę z mąki ze słodkich ziemniaków lub manioku z Karaibów.

Cena American Style Buttermilk Pancake Mix wynosi 5,72 GBP za zestaw 3 x 250 g i 10,56 GBP za zestaw 6 x 250 g, bez kosztów wysyłki.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *