Wegański rodzaj dodaje luksusowe batoniki czekoladowe do oferty Love Plants własnej marki – vegconomist

Popularny internetowy sklep wegański w Wielkiej Brytanii Rodzaj wegański rozszerzyła własną markę Asortyment Rośliny Miłości z trzema nowymi tabliczkami czekolady.

Celem luksusowych batoników jest „sprawienie, by wegańska czekolada była bardziej dopieszczona”, oferując alternatywę dla gorzkiej czekolady. Mówi się, że mają gładką, kremową konsystencję i są przybrane chrupiącymi dodatkami.

Smaki to:

  • Ciemny z Pomarańczowym Kakao Stalówki i Cinder Toffi — Kolumbijska ciemna czekolada zawierająca co najmniej 60% masy kakaowej, połączona z olejem pomarańczowym, kawałkami kakao i wegańskim plastrem miodu.
  • Bar owsiany M!lk — Czekolada z mleka owsianego z co najmniej 46,5% masy kakaowej, zwieńczona wegańskim dmuchanym karmelem i płatkami soli morskiej.
  • Blond z Maliną i Chrupiącym Karmelem — Wegańska biała czekolada z minimalną zawartością 37% masy kakaowej, zwieńczona suszonymi malinami i wegańskim plastrem miodu.

Kakao używane w barach jest pozyskiwane w sposób etyczny i wolne od pracy dzieci i niewolniczej. Mówi się również, że w górne 8% światowej produkcji pod względem jakość.

© Wegański rodzaj

Asortyment Rośliny Miłości

Love Plants wypuściło w zeszłym roku trzy gotowe dania wegańskie, stworzone we współpracy z producentem mięsa altowego THIS. Asortyment marki własnej obejmuje teraz różnorodne artykuły spożywcze, w tym produkty śniadaniowe, dżemy, sosy do makaronów, słodycze, marynaty i chutney. Według firmy wkrótce pojawi się więcej produktów, w tym niektóre artykuły świąteczne.

The Vegan Kind poczynił ogromne postępy w 2022 roku, wprowadzając program lojalnościowy i inicjatywy środowiskowe, a także pracując nad certyfikacją B Corp. W maju firma uruchomiła mrożonkę w ramach swojego celu, aby stać się „domem wszystkich artykułów spożywczych na bazie roślin”.

Rodzaj wegański
©Wegański rodzaj

Nowy prezes

Latem ogłoszono, że współzałożyciele The Vegan Kind, Scott i Karris McCulloch, ustąpią ze stanowiska odpowiednio dyrektora generalnego i dyrektora zarządzającego. Nowym dyrektorem generalnym jest Sarah Boddy, dawniej z MPM Products. Współzałożyciele pozostaną małymi udziałowcami firmy.

„Fundamenty, które położyliśmy, są solidne, jednak jest budynek, który teraz musi powstać, a Karris i ja uznajemy, że jest to zadanie, które najlepiej wykona ktoś inny” – ogłosił Scott McCulloch na stronie internetowej firmy. „Nasz głód sukcesu TVK nigdy, przenigdy nie zmniejszy się, ale chociaż jesteśmy dumni, że skierowaliśmy TVK tam, gdzie jest dzisiaj; doprowadzenie go tam, gdzie musi być jutro i później, jest zadaniem, które można lepiej zrealizować pod nowym kierownictwem”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *