Wegetariański rzeźnik debiutuje kampanię reklamową „Nic nie poświęcaj” w hiszpańskiej telewizji

Rzeźnik Wegetariański, Roślinna marka mięsa Unileverwyemitował swoją reklamę telewizyjną „Nic nie ofiaruj” po raz pierwszy w Hiszpanii. Miejsce również wyróżnione ważny szefpierwsza wegańska pierś z kurczaka marki na sprzedaż w kraju.

Podobnie jak w wersji angielskiej spotu, Reklama telewizyjna po hiszpańsku wykorzystuje slogan „nic nie poświęcać”, aby przekazać zamiar marki, by stać się wegańskim rzeźnikiem, z podwójnym przesłaniem: doświadczenie marki w naśladowaniu wołowiny, wieprzowiny i kurczaka przy użyciu warzyw bez „poświęcania” prawdziwego smaku mięsa i bez „poświęcania” zwierząt dla ich mięso.

Kampania telewizyjna wegetariańskiego rzeźnika ma na celu wzmocnienie misji marki, którą można znaleźć w jej reklamach marketingowych i na stronie internetowej: „Wegetariański rzeźnik to tradycyjny rzeźnik z przeszłości, ale z mięsem przyszłości. Naszą ambicją jest oferowanie miłośnikom mięsa tego samego doświadczenia z mięsem. Przynajmniej tak smaczna jak wersja zwierzęca i całkowicie wegetariańska. Naszą misją jest stać się największym na świecie rzeźnikiem, rzeźnikiem, który kochają ludzie i zwierzęta”.

nie poświęcaj niczego w hiszpańskiej telewizji oferującej produkt z piersi kurczaka
© Rzeźnik Wegetariański

Rzeźnik wegetariański w Hiszpanii?

The Vegetarian Butcher został założony w 2010 roku przez Jaapa Kortewega i został przejęty przez Unilever pod koniec 2018 roku. Do Hiszpanii trafił pod koniec 2019 roku dzięki umowom o współpracy z dużymi sieciami restauracyjnymi, takimi jak Telepizza i Burger King. Na początku 2020 r. produkty trafiły do ​​supermarketów i do tej pory Rzeźnik wegetariański sprzedaje w ponad 1700 punktach sprzedaży detalicznej w kraju.

Andrea Fuentes, dyrektor biznesowy The Vegetarian Butcher, skomentował: „Jesteśmy bardzo podekscytowani organicznym rozwojem firmy i dobrym przyjęciem marki w Hiszpanii. Dzięki temu przeskokowi do kanału telewizyjnego wierzymy w demokratyzację opartą na roślinach, aby konsumenci i detaliści rozpoznali nas za to, kim jesteśmy: prawdziwymi rzeźnikami wytwarzającymi „mięso” przyszłości.

Agencja kreatywna TBWA/NEBOKO przygotowała kampanię telewizyjną dla The Vegetarian Butcher. Jego hiszpańska wersja zadebiutowała na czołowych hiszpańskich kanałach telewizyjnych 10 października 2022 roku.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *