Wicked Kitchen Partners z Minnesota Timberwolves w sprawie koncesji na rośliny – vegconomist

Zła kuchnia ogłosił otwarcie stoiska koncesyjnego całkowicie roślinnego we współpracy z drużyną koszykówki Minnesota Timberwolves.

Stoisko zostanie otwarte w Target Center na boisku rodzinnym Timberwolves w Minneapolis, mieście, w którym ma siedzibę Wicked. Po raz pierwszy marka obsługuje drużyny sportowe i kibiców.

W menu znajdują się:

Kanapki

  • Grillowane Brat Chorizo – kiełbasa z pikantnym majonezem harissy, smażoną papryką i cebulą, posypana ogoloną sałatą na podsmażonej bułce.
  • Jalapeno Gouda Burger – kotlet jalapeño, roztopiony wegański ser gouda, sałata, pomidor dojrzewający na winorośli i pokrojona cebula, polane sosem Wicked burger.
  • Klopsik Sub – klopsiki z przyprawami włoskimi w popularnym czerwonym sosie Nana firmy Wicked, zwieńczone wegańskim parmezanem na bułce czosnkowo-maślanej.

Lodowe nowości

  • Jagodowy biały kij – lody waniliowe z zawijasem malinowym oblane wegańską białą czekoladą.
  • kij czekoladowo-migdałowy – lody waniliowe z prażonymi migdałami zanurzonymi w wegańskiej mlecznej czekoladzie.
  • Czekolada i czerwone jagody – lody czekoladowe, sos z czerwonych jagód i chipsy czekoladowe w rożku bezglutenowym.
Stoisko koncesyjne na bazie roślin Wicked Kitchen
© Zła kuchnia

Produkty Wicked będą również serwowane na poziomie klubowym Target Center i w VIP Lounge. Dodatkowo, Wicked będzie prowadzić na terenie obiektu dedykowane stoisko z lodami, serwujące innowacyjne mrożone desery na bazie łubinu.

Zła kuchnia w USA

Po rozpoczęciu działalności w Wielkiej Brytanii, Wicked Kitchen weszła w zeszłym roku do Stanów Zjednoczonych, wprowadzając największą w kraju markę roślinną w historii artykułów spożywczych. Od tego czasu firma kontynuuje wprowadzanie nowych produktów w tysiącach głównych supermarketów.

W zeszłym miesiącu firma Wicked przejęła północnoamerykańskie kanały marki Good Catch pochodzenia roślinnego z owoców morza i pozyskała 20 milionów dolarów finansowania od inwestorów, w tym aktora Woody’ego Harrelsona.

„To zaszczyt zapewnić naszemu rodzinnemu zespołowi Wicked doświadczenie, które fani pokochają i będą pragnąć” – powiedział Pete Speranza, dyrektor generalny Wicked Kitchen. „Wiemy, że nasze potrawy szybko staną się ulubieńcami fanów i na równi z niesamowitym zespołem w tym roku. Coraz więcej graczy przechodzi na jedzenie oparte na roślinach, a my chcemy dać fanom taką samą szansę.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *