Wielka Brytania: Asda przedstawia „największą jak dotąd wegańską ofertę świąteczną” z 97 produktami

Sprzedawca w Wielkiej Brytanii Asda ogłosił swoją wegańską ofertę świąteczną 2022 obejmującą 97 produktówcts począwszy od dań głównych i deserów po przekąski na przyjęcia.

Według Asdy jest to jak dotąd największa wegańska oferta świąteczna, „odpowiednia na każdą okazję, jaką ma do zaoferowania sezon świąteczny”. Ogłoszenie zbiega się ze Światowym Miesiącem Wegańskim, który rozpoczyna się w listopadzie.

wegańska oferta świąteczna w supermarkecie asda
© Asda

Trzy nowe produkty wegańskie

Wegańska oferta świąteczna Asda obejmuje trzy nowe świąteczne przedmioty na święta:

Panierowany Vegan Brie z Dipem Sweet Chilli: Kremowe wegańskie kęsy sera Asda są pokryte złotą papryką i miękiszem ziołowym i podawane ze słodko-pikantnym dipem chili do maczania.

Roślinna wegańska korona z indyka z zapasem Umami: Roślinna wegańska korona z indyka jest pokryta aromatyzowanymi okruchami i wykończona pikantnym masłem umami.

Extra Special Wegańskie Bombki Czekoladowe: Nowy wegański deser Asdy to „wyjątkowa” wegańska bombka czekoladowa zawierająca wegański mus czekoladowy i okruchy ciasteczek ze słodkim sosem karmelowym.

panierowane wegańskie brie brie
© Asda

Świąteczne klasyki z wegańskim akcentem

Inne atrakcje to świąteczne klasyki z wegańskimi akcentami, takie jak Asda’s Free From Mince Pies, Extra Special Free from 6-miesięczny dojrzały luksusowy świąteczny pudding oraz Extra Special Free From Blood Orange Enrobed Cookies.

„Od wspaniałych dań głównych i luksusowych deserów po przekąskę morish party, nowa oferta wegańskich przysmaków bożonarodzeniowych Asdy oznacza, że ​​w tym świątecznym sezonie każdy znajdzie coś dla siebie” — mówi Asda.

Wiele z nowej wegańskiej oferty świątecznej Asdy będzie dostępnych dla Kup online i w sklepie od 24 listopada, z dodatkowymi produktami wydanymi w ciągu miesiąca.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *