Wielka Brytania: Nowa marka „Plants by Deliciously Ella” pojawia się wyłącznie w Waitrose

Brytyjska platforma żywności i wellness oparta na roślinach Cudownie Ella wprowadził nową siostrzaną markę Plants by Deliciously Ella, we współpracy z Waitrose supermarkety. Plants by Deliciously Ella debiutuje z gamą naturalnych jogurtów i zup na bazie roślin przeznaczonych wyłącznie do sprzedaży detalicznej w Waitrose.

W ciągu ostatniego roku Waitrose poszerzał swoją ofertę produktów alternatywnych, wymieniając, uruchamiając i podpisując umowy dystrybucyjne z różnymi markami wegańskimi i roślinnymi.

Deliciously Ella została założona w 2012 roku przez Ella Mills. Firma zaczynała jako portal i blog z przepisami. Po kilku latach biznes przekształcił się w restaurację Plants – stąd nazwa nowej marki. W 2015 roku Mills stworzyła własną markę spożywczą oferującą szereg produktów pochodzenia roślinnego. Deliciously Ella jest również właścicielem aplikacji wellness, ma kolekcję bestsellerowych książek kucharskich i prowadzi podcast. Teraz, wraz ze swoją siostrzaną marką, firma rozszerza się o kategorię żywności i napojów z jednostkami SKU pochodzenia roślinnego.

Ella Mills skomentowała wprowadzenie na rynek: „Dziesięć lat temu założyłam Deliciously Ella, aby pyszne jedzenie roślinne było jak najbardziej dostępne. Od tego czasu krajobraz roślinny zmienił się nie do poznania, a około 50% gospodarstw domowych w Wielkiej Brytanii kupuje obecnie produkty spożywcze na bazie roślin. Patrząc w przyszłość, z radością ogłaszamy wprowadzenie na rynek naszej nowej siostrzanej marki, Plants By Deliciously Ella, która wchodzi na rynek w październiku tego roku we współpracy na wyłączność z firmą Waitrose.

jogurt marki Plants by Deliciously Ella
© Safia Shakarchi

Fantastyczna okazja

Plants by Deliciously Ella ma na celu inspirowanie klientów z Wielkiej Brytanii do odkrywania i wprowadzania więcej cudownie naturalne, roślinne jedzenie do swojej diety.

Według firmy, 50% gospodarstw domowych kupuje produkty roślinne, a prawie 3 miliony kupujących produkty spożywcze Deliciously Ella tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Ze względu na znaczny wzrost rynku, firma dostrzega szansę i planuje wprowadzenie innowacyjnych produktów w różnych kategoriach żywności do 2023 roku we współpracy z Waitrose.

Dyrektor Ambient Trading w Waitrose, Giles Fisher, powiedział: „Żywność na bazie roślin od wielu lat zyskuje na popularności, a ta współpraca z Deliciously Ella jest dla nas fantastyczną okazją, aby móc dostarczać jeszcze więcej produktów roślinnych. opcje dla naszych klientów, dzięki czemu holistyczny styl życia jest jeszcze łatwiejszy”.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że nasi klienci otrzymają tej jesieni degustację Plants by Deliciously Ella, przed pełną premierą w nowym roku” – dodała.

Premiera rozpoczęła się w październiku 2022 roku, gotowa na sezon jesienny.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *