WONDR wprowadza linię w 100% naturalnych produktów pod prysznic do wielokrotnego napełniania

Marka produktów do pielęgnacji naturalnej WONDR wprowadziła na rynek swoją najbardziej ambitną linię produktów do tej pory, wraz z ogłoszeniem WONDR Liquids. Marka zajęta jest opracowywaniem wysokiej jakości pudru WONDR i butelek wielokrotnego użytku, a po dwóch latach produkcji jest gotowa wypuścić je na świat.

Po długim procesie badawczo-rozwojowym firma WONDR sfinalizowała produkcję nowej linii uzupełnianych butelek szamponu i żelu pod prysznic, w postaci proszku w papierowych saszetkach. Linia produktów, uznana za „najbardziej naturalną w swoim rodzaju”, otrzymała doskonałą ocenę 100/100 juki.

Pudry WONDR są naturalne i dostępne w 3 zapachach, które pielęgnują Twoją skórę i włosy. Nasze produkty są nie tylko super pożywieniem dla włosów i skóry, ale także oferują łatwe rozwiązanie w podróży dzięki naszym silikonowym butelkom nadającym się do mycia w zmywarce i łatwym do nalewania saszetkom – wystarczy dodać wodę i wstrząsnąć.

Każda sproszkowana saszetka zawiera tyle produktu, co DWA 500ml płynne produkty pod prysznic, saszetki stanowią czystą i świadomą alternatywę dla gotowych produktów i są dobre dla Twoich włosów, skóry i planety – czego tu nie kochać?

Cudowne zapachy:

Kremowy Kokos

Orzeźwiająca, bogata i kremowa piana o pikantnym aromacie kokosa, dająca uczucie gładkiego, miękkiego kokosa.

Świeża Brzoskwinia

Przekształć swoje doznania pod prysznicem w brzoskwiniowy sen i pachnij tak słodko, jak się czujesz!

Zdrowe zioła

Posmakuj natury pod prysznicem dzięki naszej ziemistej gamie ziół, która pozostawia skórę i włosy czystą, odżywioną i nawilżoną.

WONDR Liquids są dostępne na Kickstarterze od dzisiaj, z ogromną zniżką 40% dla superwczesnych zwolenników:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *