World of Vegan Relaunches Site z prezentami na temat przemeblowania kuchni

Świat wegan, wiodąca platforma cyfrowa dla życia opartego na roślinachw tym przepisy kulinarne, przewodniki i porady dotyczące stylu życia, ogłosiła odświeżenie witryny, która ma pomóc we wspieraniu stale rosnącej społeczności. Aby uczcić to przeprojektowanie, firma wypuściła prezent za 4500 USD, który zawiera wszystko, co najlepsze, niezbędne do zdrowego życia w kuchni, takie jak hydroponiczny Gardyn do wnętrz, naczynia do gotowania Caraway Home oraz sokowirówka Omega.

„Odkąd uruchomiłem World of Vegan w 2015 roku, pod każdym względem przekroczył on moje oczekiwania. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że dzięki temu przeprojektowaniu wszystkie nasze przepisy, przewodniki i treści dotyczące wegańskiego życia będą łatwiej dostępne dla naszych odbiorców. Z tym 4500 USD gratisów, świętujemy również naszą wspaniałą społeczność i jej ciągłe wsparcie ”, mówi Michelle ChenZałożyciel i dyrektor generalny World of Vegan, współgospodarz Podcast o ludziach napędzanych energią roślin, i współautor Przyjazna wegańska książka kucharska.

„World of Vegan oferuje tak ważne zasoby — niezależnie od tego, czy chcesz dodać więcej produktów roślinnych do swojej diety, czy szukasz nowych i ekscytujących sposobów na weganizm” — mówi Toni OkamotoOparte na roślinach na podstawie budżetu Założyciel i współgospodarz Podcast o ludziach napędzanych roślinami.

Witryna ma ponad milion obserwujących na swoich portalach społecznościowych – w tym Instagram Pinterest, YouTube i uwielbiany podcast, który wkracza w piąty sezon i oferuje popularne przepisy i plany posiłków, które mają pomóc ludziom jeść zdrowiej, wspierane przewodnikami i poradnikami w całej witrynie. Znajdziesz tu również najważniejsze restauracje wegańskie oraz przewodniki po miastach, kategorie dla wegańskich rodziców, a także życie bez odpadów. To naprawdę centrum całej wegańskiej wiedzy… stąd nazwa!

W przyszłym roku World of Vegan przekaże również 1% przychodów ze swojej witryny internetowej na rzecz Kalifornia-na podstawie Sanktuarium zwierząt gospodarskich Animal Place1% na Dobrze odżywiony świat na walkę z głodem i 1% na Fundację Sadzenia Drzew Owocowych, aby wesprzeć naszą planetę — wszystkie cele ważne dla społeczności World of Vegan.

Konkurs na przeróbkę kuchni trwa przez cały ten miesiąc i kończy się w Światowy Dzień Wegan w dniu 1 listopada 2022. Nie zapomnij wziąć udziału!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *