Wracając do Kolumbii – PT’s Coffee

Aktualizacja: Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy kupili kolumbijską kawę jednorodną podczas długiego weekendu! Sprzedaliśmy 231 torebek i będziemy zaokrąglać naszą darowiznę Food 4 Farmers do 500 dolarów.

~ ~ ~

Nasze serca są skierowane do mieszkańców Kolumbii, spustoszonych przez COVID-19, a teraz doświadczających ciągłych niepokojów politycznych i przemocy.

Niektóre z naszych najdłużej istniejących relacji w handlu bezpośrednim są z kolumbijskimi rolnikami, od rodzina Portilla Finca Santa Maria i Zespół Ojca Joe w Finca Villa Loyola, oba w Nariño, to bracia Herrera Coffee Farm La Esperanza w Valle del Cauca.

Przy zastoju w handlu sytuacja jest tragiczna. Aby pomóc dać z powrotem potrzebującym — i rozszerzyć nasz zasięg poza ugruntowanych partnerów w handlu bezpośrednim —we z każdej torebki kolumbijskiej kawy sprzedanej do poniedziałku 31 maja przekażemy 2 dolary na Jedzenie 4 rolników.

Ta organizacja non-profit wspiera producentów kawy w Ameryce Łacińskiej, współpracując „z rodzinami i organizacjami rolników, aby tworzyć dobrze prosperujące centra żywnościowe, dywersyfikować dochody i wdrażać zrównoważone praktyki rolnicze, które promują bioróżnorodność i odporność ekosystemów”.

Dowiedz się więcej o dwóch projektach, które Food 4 Farmers wspiera w Kolumbii: COMEPCAFE oraz Nowa przyszłość.

Dziękujemy za pomoc w wspieraniu ludzi, którzy tak wiele robią dla świata kawy speciality!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *