Współzałożyciel Ripple Foods, Adam Lowry, dołącza do Bon Dévil Desserts jako prezes wykonawczy

Firma produkująca desery roślinne dobry diabełwcześniej znany jako The Coconut Collaborative, ogłasza, że ​​Adam Lowry dołączył do marki jako Prezes Wykonawczy, zastępując Toma O’Rourke.

„Bon Dévil to imponująca marka w kategorii żywności roślinnej o świetnej trajektorii wzrostu”

Jako członek zespołu wykonawczego Lowry wnosi bogate doświadczenie w branży żywności pochodzenia roślinnego, ostatnio jako współzałożyciel cieszącej się dużym powodzeniem marki produktów bezmlecznych Marszczyć. Lowry współtworzył również ekologiczną markę środków czystości Method. Według Bon Dévil, ma solidne ogólne osiągnięcia we wprowadzaniu i budowaniu najlepszych marek CPG, w oparciu o swoje doświadczenie z Method i Ripple.

„Bon Dévil to imponująca marka w kategorii żywności pochodzenia roślinnego o świetnej trajektorii wzrostu” – powiedział Lowry. „Moje zainteresowanie budowaniem biznesu zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju przy jednoczesnym generowaniu wysokich zysków dla akcjonariuszy doskonale wpisuje się w misję Bon Dévil”.

Bon Devil Vegan Dessert Cups
© Bon Diabła

Ganache bez poczucia winy

Wprowadzony na rynek w 2022 r. Bon Dévil jest rebrandingiem The Coconut Collaborative, firmy produkującej desery, która powstała w Wielkiej Brytanii. Bon Dévil sprzedaje linię dekadenckich deserów ganache wykonanych z orzechów kokosowych w czterech smakach: czekoladowym, waniliowym, czekoladowym z solonym karmelem i karmelizowanym bananowym.

Bezmleczne kubki ganache są produkowane bez GMO, glutenu i laktozy i zawierają 100-120 kalorii każdy. W 2020 r. firma macierzysta The Coconut Collaborative zebrała 7 mln USD w ramach finansowania serii A, aby rozszerzyć swoje produkty na Stany Zjednoczone. Produkty Bon Dévil są obecnie dostępne w Amazon Fresh, The Fresh Market i u wybranych sprzedawców.

Kremowe bezmleczne kubki Ganache
© Bon Diabła

Budowanie naturalnych marek

Ripple stało się wiodącą marką w alternatywach dla mleka, dzięki szerokiemu portfolio produktów na bazie grochu, w tym mleka, koktajli proteinowych, produktów dla dzieci i mrożonych deserów. W 2021 r. firma Ripple poinformowała, że ​​jej wzrost wyprzedził całą kategorię zamienników mleka o dwu cyfrowyz alternatywnym rynkiem mleczarskim rosnącym w tym roku o +6% w porównaniu do wzrostu Ripple o +20%. Firma pozyskała łącznie 264 mln USD finansowania od inwestorów.

„Nie mogę się doczekać wykorzystania mojego doświadczenia w budowaniu firm, które oferują całkowicie naturalne, kompleksowe rozwiązania dla konsumentów” – powiedział Lowry. „Bon Dévil podąża za tym trendem, oferując produkt, który pozwala konsumentom osiągnąć równowagę żywieniową i nie czuć się pozbawieni radości życia”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *