Wybór czekolady – Desery Relais


Czerpiąc inspirację ze środowiska naturalnego, Patryk Agnellet stworzyła “Aravis”, te pyszne małe kamyki Gianduja z orzechami laskowymi, chipsami z orzechów laskowych i kakao. Specjalność, którą zapragniesz napełnić usta!

Zdecydowanie wykwintna i delikatnie smaczna, Mikołaj Bernarde Wypełniony pralinami baton łączy słodycz gorzkiej lub mlecznej czekolady z krągłością domowej chrupiącej praliny. Jak mogłeś się oprzeć?

Jean-Philippe Darcissłynie z “Fasola do BaruCzekoladowy, oferuje wersję retro białej czekolady. Wykonany z najlepszych składników, a wszystko zwieńczone ekologiczną praliną pistacjową. Ten wyśmienity baton uwiedzie zarówno młodych, jak i starszych!

Laurent Duchene i jego żona Kyokoczekolada w Maison, oferuje uroczą wersję misia czekoladowego. Ręcznie robione pianki i czekolada łączą się, aby ożywić tę śliczną twarz!

Patricka Gelencesera świętuje jesień tymi pięknymi, wykwintnymi kasztanami, które obracają się wokół kremu kasztanowego delikatnie pokrytego cienką warstwą gorzkiej i mlecznej czekolady. Sezonowa rozkosz, której nie można przegapić!

Łatwy do przenoszenia i praktyczny w smaku, lizaki od Jean-Paul Hevin można się nim cieszyć o każdej porze dnia! Nie ma już wymówek dla Twojego gustu dla smakoszy…

Hołd dla Szwajcarii i jej wysokich górskich szczytów, „Dents du Midi” to oryginalne dzieło autorstwa Damien Moutarlier. Są to delikatne górskie słodycze z mlecznej i ciemnej czekolady zwieńczone kremową pralinką z orzechów laskowych z madagaskarską wanilią. Całkowita zmiana scenerii!

Stojąc na tabliczce Dulcey blond czekolady z nutami karmelu, ten krab wyobraził sobie Christophe Roussel składa się ze skorupki z mlecznej czekolady z Madagaskaru, zawierającej chrupiącą pralinkę z musującym cukrem w sercu. Od pierwszego kęsa jesteś transportowany na plażę.

Z orzechami laskowymi, orzeszkami ziemnymi, pomarańczą, pistacjami, kokosem lub cytryną sygnowane batony dla smakoszy Vincent Vallee uwiedzie wszystkie podniebienia! Przy tak popowych i kolorowych wizualizacjach jest to obietnica producenta czekolady na dłuższe lato.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *