Wybór kalendarza adwentowego 2022 – Relais Desserts


Sebastien Bouillet oferuje swój autorski kalendarz w jasnych kolorach, który zawiera 24 różne małe pudełka słodyczy, czekoladek, pianek, ciasteczek i innych ekskluzywnych kreacji. Odkryj słodkie przyjemności z Bouillet!

W miarę zbliżania się pierwszego grudnia zakochasz się w tym wielopiętrowym domku w stylu chalet. Podczas degustacji pudełek odkryjesz pyszne małe formowane czekoladki z Dom Laurenta Duchene’a.

W tym roku Alexandre Gely podpisała kalendarz honorujący miasto Poitiers i jego diabelski młyn. Kalendarz, który zachwyci zarówno młodych, jak i starszych!

Vincent Guerlais Kalendarz skoncentrowany wokół tematu „Boże Narodzenie w Dworku” ma formę książki o Świętym Mikołaju z 24 słodkimi cudami, które są charakterystyczne dla cukiernika!

Pierre Herme podpisała wyjątkowy kalendarz, którego sercem jest powitanie szklanej bombki wykonanej w rzemieślniczych warsztatach szklarskich Meisenthal. Jego złote fasetki przywodzą na myśl paryskie latarnie uliczne i pasują do tematu wybranego przez cukiernika do swojej kolekcji 2022.

Czekoladowe słodycze, minitabletki, żebracy, karmelki, czekoladowe krążki: usiądź na pokładzie Jean-Paul Hevin latać łodzią i odkryj cały jego świat smakoszy podczas tego 24-boxowego rejsu.

Pascal Lac honoruje zarówno wioskę Megève, wioskę alzacką, jak i wioskę polarną, gdzie przez las pokrytych śniegiem jodeł można zobaczyć sanie Świętego Mikołaja. Twoje usta ślinią się na jego 24 smakołyki.

Magia Świąt Bożego Narodzenia celebrowana jest o godz Nasz w górskiej chacie, która wygląda zarówno przytulnie, jak i dla smakoszy. Poza tą ilustracją autorstwa Clémence Monota odkryjesz smaczne czekoladki, praliny, ganache i inne małe słodycze.

Odkryj zaczarowaną wioskę Vincent Vallee, pełne smakołyków i hojności: pachnące cukierki czekoladowe, pasty owocowe, żebracy, karmelki, kamienie, marshmallow… Jak mogłeś się oprzeć?

Pascal Dupuy, pionier w tej dziedzinie, z siedzibą w Oslo, oferuje elegancki kalendarz wykonany w czerwieni i bieli, symbolicznych kolorach Norwegii. Wokół jego 24 kwadratów odkryj 12 smaków czekoladowych trufli i poddaj się tej grubej warstwie śniegu!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *