Zabytkowy klub i spa Claremont w Berkeley

Z niesamowitym klubem i basenem, pysznymi lokalami gastronomicznymi i położonym w pięknym Berkeley w Kalifornii, Claremont Club and Spa powinien znaleźć się na szczycie listy miejsc na następne wakacje.

Klub Claremont i Spa.

Gdy świat ponownie się otworzył, byłem tak podekscytowany, że mogłem ponownie podróżować i odwiedzić niesamowite? Klub Claremont i Spa przez hotele Fairmont. Położony po wschodniej stronie zatoki San Fransisco w Berkeley w Kalifornii, hotel ten oferuje nie tylko niesamowite widoki na morze, ale także niesamowite doznania klubowe i kulinarne.

O Klubie Claremont i Spa

IMG 0550 skalowany

Szczerze mówiąc, jedną z najlepszych części pobytu w Claremont było poznanie historii tego, jak długo stoi. Claremont Club and Spa po raz pierwszy otworzył swoje podwoje dla gości w 1915 roku, więc pobyt w hotelu, który ma ponad 100 lat, był naprawdę wyjątkowy!

Pokój hotelowy w klubie claremont i spa Edited

Pomimo wieku budynku, pokoje gościnne są luksusowe i nowoczesne, tworząc idealne połączenie nowoczesności z historią budynku. Mój pokój miał fenomenalny widok na panoramę San Francisco, a także niesamowicie wygodne łóżko, które miałem tylko dla siebie!

Korty tenisowe w klubie i spa Claremont.

Prawdziwą atrakcją Claremont jest ich klub. Wszyscy goście mają pełny dostęp do zajęć oferowanych w Klubie, a do dyspozycji są tenis, pływanie, zajęcia fitness, zajęcia dla dzieci, a także piesze wędrówki w pobliżu. Osobiście Centrum Fitness to miejsce, w którym spędzałem czas na dobrym treningu, takim jak jedna z ich zajęć jogi, a następnie w saunie suchej lub łaźni parowej.

Basen w Claremont Edytowane

Oczywiście basen był fajny nie tylko do pływania, ale także do relaksu i rozkoszowania się słynnym kalifornijskim słońcem!

Lokalne posiłki

Śniadanie i klub Claremont i spa Edytowane

Nikogo nie powinno dziwić, że ogromną częścią podróży jest dla mnie jedzenie. Zdecydowałem się zjeść obiad w moim pokoju na śniadanie w The Claremont i nie byłem rozczarowany pysznym pastą, którą dostarczyli. Oczywiście, jeśli jedzenie w pokoju nie jest w twoim stylu, mają też świetny brunch w weekendy w hotelu? Bar i restauracja Limewood. Lub możesz odwiedzić Przepisy East Baywięcej doznań kulinarnych w stylu kawiarni.

LEE 0102

Podobała mi się większość moich posiłków w barze i restauracji Limewood na terenie posiadłości i byłam pod wrażeniem pysznej oferty owoców morza. Menu zmienia się wraz z porami roku, aby zapewnić, że używane są tylko najświeższe, ręcznie wyselekcjonowane składniki. Naprawdę podobała mi się zarówno cała ryba, jak i smażony kurczak!

Posiłki na świeżym powietrzu w klubie Claremont i pa Edited

Moja ulubiona część jedzenia w Limewood? Widoki na zewnątrz. Wypicie orzeźwiającego koktajlu podczas oglądania zachodu słońca nad zatoką było uosobieniem relaksu.

Liz w klubie Claremont i spa Edited

Mój pobyt w Klub Claremont i Spa była idealną równowagą relaksu z wellness i rekreacją. Niezależnie od tego, czy chcesz wyjechać na weekend, czy na cały tydzień, znajdziesz tu relaks i aktywność, których szukasz.

Ujawnienie: Klub Claremont i Spa gościłem moje zakwaterowanie i posiłki podczas mojego pobytu, ale wszystkie opinie są moje.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *