Zapal ugryzienie dzięki naszym nowym napojom energetycznym Piranha Bite


28 czerwca 2022 (Opublikowano: 29 czerwca 2022)


Crimson Cup Piranha Bite napoje energetyczneCrimson Cup Piranha Bite napoje energetyczneNadszedł czas, aby Ignite the Bite z naszymi nowymi napojami energetycznymi Piranha Bite w Crimson Cup Coffee Shops w Clintonville i Tallmadge w stanie Ohio!

W środę 29 czerwca klienci będą mogli cieszyć się nowym, wspaniałym napojem energetycznym Piranha Bite Strawberry lub Blue Raspberry za jedyne 1 USD.

Opracowane przez zespół ds. innowacji Crimson Cup napoje energetyczne Piranha Bite oferują nowy, świeży sposób na ochłodzenie i rozgrzanie podczas letnich aktywności.

„Zatrzymaj się dzisiaj w naszych lokalizacjach w Clintonville lub Tallmadge, aby dołączyć do letniego szaleństwa i napić się nowego napoju energetycznego Piranha Bite za jedyne 1 USD”, powiedział założyciel i prezes Greg Ubert. „Tylko dzisiaj każdy klient Piranha Bite otrzyma również 1 USD zniżki, aby wrócić później na drugie kęs”.

Aby stworzyć każdy niestandardowy napój Piranha Bite, bariści Crimson Cup mieszają shoty napoju energetycznego z aromatyzowanymi syropami i lodem.

„To lodowate nowe doznanie smakowe prawie na pewno doda Ci energii” – powiedział Greg. „To pyszny nowy sposób, aby pomóc Ci w wypełnieniu wypełnionego letnim programem”.

W chwili premiery napoje energetyczne Piranha Bite są dostępne w lokalizacji Clintonville Crimson Cup, 4541 North High Street w Columbus oraz w kawiarni Tallmadge, 116 Tallmadge Circle w Tallmadge w stanie Ohio. Od 30 czerwca 16-uncjowe drinki będą sprzedawane za 5 USD.

Greg powiedział, że premiera Piranha Bite to dopiero początek. „Będziemy wprowadzać nowe smaki i lokalizacje. Bądźcie czujni!”.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *