Ziarna kawy bezkofeinowej | Niebieskie pudełko na kawę

Aby pomóc Ci zrozumieć, jak ważny jest dla nas wybór kawy, przedstawiamy naszą kawę bezkofeinową. Ziarna kawy bezkofeinowej są bardzo popularne, a opinie, które otrzymujemy, są fantastyczne.

Nie jest tajemnicą, że zespół Roasted Bean Co. uwielbia kawę. Dużo. Mieć się w Brighton, gdzie na osobę wypija się więcej filiżanek kawy niż w jakimkolwiek innym mieście w Wielkiej Brytanii, ma sens.

Zasada firmy jest prosta.

Spójrz wysoko i nisko na:-

  • najwyższa jakość
  • najsmaczniejszy
  • najdziwniejszy

zielone ziarna kawy na świecie.

Pieczenie w małych partiach regularnie. Zawsze dostaniesz świeżą, doskonałą kawę, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy dajesz prezent kawy.

Firma Roasted Bean Co. dostarcza hurtową kawę na terenie całego kraju.

Prezentujemy ich pieczenie w ciągu roku.

Podejście etyczne firmy Roasted Bean

Mamy tylko 100% ziarna Arabiki, nigdy Robustę, a oto dlaczego:

Arabika rośnie w chłodnym klimacie subtropikalnym (600-2000m). Delikatna roślina wymaga żyznej gleby, wilgoci i cienia. Ataki szkodników, narażenie na zimno i złe obchodzenie się z nimi sprawiają, że są podatni na ataki. Smakują wyjątkowo i pysznie.

Roślina Robusta jest odporna. Rośliny te rosną na niskich wysokościach (200-800m). Ze względu na wysokie stężenie kofeiny są mniej podatne na działanie szkodników. Dają również więcej funtów gotowego produktu na akr przy niższych kosztach.

Cała nasza kawa jest zawsze świeża. Zawsze w najlepszym wydaniu, a najlepsze jest to, że dzięki palonej fasoli możesz prześledzić każdą kawę od rolnika.

W marcu prezentowaliśmy

Meksyk Chiapas Turquesa – Klejnot bezkofeinowy

Turquesa, czyli turkus, to nazwa kamienia szlachetnego. Jej kolor rozchodzi się po niezwykłych wodach Chiapas.

Kawa jest uprawiana przez drobnych producentów. Dostarczają go do stacji skupu San Cristóbal de las Casas i Yajalón. Wszystkie zlokalizowane w północnym Chiapas, na wschód i północny wschód od Tuxtla Gutiérrez.

Chiapas od dziesięcioleci boryka się z konfliktami politycznymi i etnicznymi. Ruch zapatystowski uniemożliwił powstanie dużych farm kawy. Żądali praw tubylców i dostępu do ziemi. W rezultacie kawa uprawiana przez drobnych rolników. Wielu z nich to potomkowie rdzennych plemion.

Uprawiają, zbierają i przygotowują kawę ręcznie. Nie szczędząc wysiłków, aby wyprodukować produkt, z którego mogą być dumni.

Proces dekofeinizacji wody górskiej

Mountain Water Process (MWP) jest pośrednią metodą dekofeinizacji.

Bezkofeinowe MWP zaczynają się od Descamex. Korzystanie z wody pozyskiwanej ze szczytu najwyższej góry Meksyku, Pico de Orizaba.

Przed parowaniem ziaren określają optymalne warunki gotowe do ekstrakcji. Używając roztworu na bazie wody, aby zachować nienaruszony smak kawy.

Profil smakowy Meksyku Chiapas Turquesa

Ta bezkofeinowa o średniej treści miała słodki, orzechowy smak. Z nutą winogron i przepysznym aromatem mlecznej czekolady.

Na wysokości od 900 do 1100 metrów. Umożliwienie regionowi uprawy kawy produkcji dużych ziaren. Oferuje gładką, zbalansowaną filiżankę – idealny poranny napar.

Zapisz się do Subskrypcja Blue Coffee Box. Następnie możesz skosztować pełnosmakowych kaw, takich jak Mexico Chiapas Turquesa.

Możesz wybrać wszystkie kawa bezkofeinowa (lub grind do wyboru) lub pół i pół pudełka.

Jeśli kiedykolwiek zechcesz zamienić i zmienić któryś z grindów lub smaków, to żaden problem.

Ocena jakości SCA naszej kawy speciality będzie znacznie powyżej 83, zarówno w przypadku kawy zwykłej, jak i bezkofeinowej, a jej charakterystyczne smaki i aromaty wywołają ogromny uśmiech na Twojej twarzy. Twoja subskrypcja w klubie kawowym będzie Cię nadal zaskakiwać i zadziwiać miesiąc po miesiącu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *