Źle zrozumiana whisky zadebiutuje na sezon świąteczny „Pierwszy w Ameryce” Hard Oat Nog

Piwowar whisky Niezrozumiana whisky wkrótce zadebiutuje jako pierwszy w Ameryce gotowy do picia twardy Oat Nog. Limitowany likier Oat Nog Liqueur, którego premiera ma się rozpocząć jesienią tego roku, będzie stanowić wegańską, przyjazną dla alergików alternatywę dla tradycyjnego ajerkoniaku na bazie mleka i śmietanki.

„W ciągu ostatnich kilku lat obserwowaliśmy wykładniczy wzrost kategorii mleka alternatywnego, więc cieszymy się, że możemy być częścią innowacji”

Cechy Likieru Owsianego (14% ABV) Misunderstood’s Ginger Spiced Whisky zmieszana z mlekiem owsianym, aby zapewnić lekki, gładki i kremowy smak. Według marki Nog stanowi lekką i aromatyczną alternatywę dla tradycyjnego ajerkoniaku, a jednocześnie jest wolny od powszechnych alergenów, takich jak jajka, laktoza, orzechy i gluten.

„Naszym celem zawsze była zmiana postrzegania produktów, które smakują tak dobrze, że zmuszają do zastanowienia się nad kategorią” – powiedział Chris Buglisi, współzałożyciel Misunderstood Whiskey Company. „Najpierw połączyli smakowite whisky i tradycyjne osoby pijące whisky z naszą Ginger Spiced Whiskey, a teraz połączyli społeczności mleczarskie i niemleczne z naszym owsianką”.

Bezmleczny Nog Owsiany
©Niezrozumiany Whisky Co.

Podobnie jak tradycyjna whisky firmy Misunderstood, Nog jest mieszany z prawdziwym imbirem i wytwarzany z wysokiej jakości składników pozyskiwanych w zrównoważony sposób, bez syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy i sztucznych słodzików. Smakowo, Misunderstood mówi, że Nog oferuje nuty smakowe ciastek bourbon i gingersnap z wykończeniem kremowym i przyprawami do pieczenia.

“Wyjątkowy i pyszny”

Oat Nog będzie dostępny w sprzedaży detalicznej za 23,99 USD i jest obecnie dostępny w krajowej wysyłce w USA na stronie internetowej Misunderstood; produkt zacznie również pojawiać się w sklepach monopolowych na wybranych rynkach. „Świetnie się bawiliśmy pracując nad tą innowacją i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, mogąc podzielić się naszą pierwszą limitowaną wersją z konsumentami, zwłaszcza z tradycyjnymi pijącymi ajerkoniak” – powiedział JD Recobs, współzałożyciel Misunderstood Whiskey Co.

Whisky imbirowa
©Niezrozumiany Whisky Co.

Kontynuował: „W ciągu ostatnich kilku lat obserwowaliśmy wykładniczy wzrost kategorii mleka alternatywnego, więc cieszymy się, że możemy być częścią innowacji i wypuścić coś wyjątkowego (i pysznego) na sezon jesienno-zimowy. Chociaż Misunderstood Oat Nog najlepiej smakuje po prostu schłodzony lub z lodem, uważamy również, że będzie to świetna baza do sezonowych koktajli. Tak, mówimy o tobie, Espress-OAT Martini.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *