Gdzie oglądać mistrzostwa świata z kubkiem

Zagrajmy w piłkę

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 w Katarze za nami. Co to właściwie jest? Powstał w 1930 roku i jest oficjalnie definiowany przez słowniki internetowe jako „Mistrzostwa Świata FIFA, często nazywane po prostu Mistrzostwami Świata, to międzynarodowe zawody piłkarskie, w których biorą udział męskie reprezentacje narodowe członków Fédération Internationale de Football Association, światowym organem zarządzającym sportem”.

Mecze rozpoczęły się w niedzielę, 20 listopada o godzinie 8:00 czasu wschodniego, a Katar rozegrał swój pierwszy mecz w Pucharze Świata. Biorąc pod uwagę wczesne czasy gier na półkuli zachodniej, potrzeba oglądania gier, przy wspólnym piciu kawy, z pewnością może być w twoim menu zajęć towarzyskich.

W zależności od Twojej strefy czasowej możesz chcieć napić się kawy, która będzie pasować do Twoich zwyczajów związanych z zegarkiem, popijając trochę powoli adrenalinę, gdy czarno-biała piłka kopana jest przez elitarnych graczy z całego świata.

Oto trzy kawiarnie na zachodnim i wschodnim wybrzeżu, które planują transmitować gry, jednocześnie pokazując dobrą kawę.

1.Dobry czas | Long Beach, Kalifornia

Kawiarnia Long Beach jest otwarcie swoje drzwi na wszystkie mecze o 5:00 czasu PST i będzie serwować gorącą kawę i potrawy z grilla. Wszędzie pachnie dobrymi czasami.

2.Espresso Hi-Fi | Redondo + Hermosa Beach, Kalifornia

Ta marka kawiarni przy plaży będzie seans jak najwięcej gier w dwóch z trzech lokalizacji. Możesz wziąć ich kawę – teraz paloną przez samą markę – i pozwolić jej rozgrzać poranne dłonie, gdy ją trzymasz Być dobrym tłoczone kubki dla kofeinowego komfortu podczas kibicowania.

3.Cafe Rue Dix | Brooklyn, Nowy York

Francuska i senegalska kawiarnia i sklep rozpoczynają oglądanie Mistrzostw Świata harmonogram 21 listopada o 18:00 czasu wschodniego. Dobrze jest zacząć od założenia, że ​​mecz będzie Senegal v. Holandia. Po jutrzejszym wieczorze będą transmitować codzienne mecze z wczesnym otwarciem o 8 rano.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *